Author Topic: Star Wars  (Read 5393 times)

Pan Tysiąca Twarzy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 132
  • Propsy: 0
    • View Profile
Star Wars
« on: December 16, 2015, 05:03:18 PM »
Ludzie! Ludzie!
Czy są na sali fani gwiezdnych wojen? 18 grudnia premiera! W związku z tym pytanie- ktoś jeszcze wyczekuje z niecierpliwością?
« Last Edit: December 19, 2015, 11:05:25 PM by Spookie »
Daj młodemu człowiekowi mapę nieba, a odda ci ją jutro… poprawioną.

Shagarot

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 357
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 58
Odp: Star Wars
« Reply #1 on: December 16, 2015, 05:14:39 PM »
Meh. Może obejrzę, w dalekiej przyszłości :P
Arin (722) - Dziś o 21:04
@Shagarot (58)  zabiłeś mnie. Jesteś moim osobistym bogiem.

Tori (72) - Dziś o 21:06
Ja to  po raz kolejny napiszę: Shag jest Mistrzem tekstówek

Dziolszka

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 733
  • Postać: Vicda
Odp: Star Wars
« Reply #2 on: December 16, 2015, 05:15:54 PM »
Czekam z zapartym tchem, ale idę dopiero 19 grudnia bo chcę razem z drugą połówką iść.


Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Star Wars
« Reply #3 on: December 16, 2015, 05:20:44 PM »
Idziemy w piatek ekipa <3
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Star Wars
« Reply #4 on: December 16, 2015, 05:21:04 PM »
Nie wiem czy chcę to oglądać. No, może po pijoku, coby nie łkać otwarcie.
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Pan Tysiąca Twarzy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 132
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Star Wars
« Reply #5 on: December 16, 2015, 05:47:35 PM »
Ja osobiście idę 20...

Nie wiem czy chcę to oglądać. No, może po pijoku, coby nie łkać otwarcie.

Eee... myślę że nie będzie źle

*myśli o "mrocznym widmie"*
noo... może nie będzie idealnie, ale jest nadzieja
*czyta zapowiedź Disneya o wypuszczaniu co rok nowych gwiezdnych wojen*
ok, będzie źle  :( Ale i tak idę

Jak będzie film całkowicie do niczego, to napiszecie... może jeszcze zdąże sprzedać bilety... ;)
Daj młodemu człowiekowi mapę nieba, a odda ci ją jutro… poprawioną.

Lhia

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 87
  • Propsy: 0
  • Her Serenity
    • View Profile
  • ID: 441
  • Postać: Ashayell Agrivar
Odp: Star Wars
« Reply #6 on: December 16, 2015, 05:54:23 PM »
Ja pójdę jakoś pewnie w styczniu. Jak już poznam setki razy treść od znajomych, zespojluja mi wszystko, kiedy stwierdzę że mi się nudzi, i mogę w sumie wydać te 14 zeta na kino.
W przyszłym roku wychodzi o wiele więcej interesujących mnie rzeczy niż kolejne odgrzewane kotlety spod znaku SW.
Passion has overthrown tyrants and freed prisoners and slaves. Passion has brought justice where there was savagery. Passion has created freedom where there was nothing but fear. Passion has helped souls rise from the ashes of their horrible lives and build something better, stronger, more beautiful

Tori

  • Zasłużony
  • Otiag
  • *
  • Posts: 108
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 72
  • Postać: Clair
  • Discord: Tori
Odp: Star Wars
« Reply #7 on: December 16, 2015, 06:19:01 PM »
Nie wiem czy chcę to oglądać. No, może po pijoku, coby nie łkać otwarcie.

+ nieskończoność

*myśli o "mrocznym widmie"*
noo... może nie będzie idealnie, ale jest nadzieja
*czyta zapowiedź Disneya o wypuszczaniu co rok nowych gwiezdnych wojen*
ok, będzie źle  :( Ale i tak idę

Mnie to nawet nie chodzi o Di$neja i jego podejście... No dobra, częściowo chodzi, bo trailery i wnioski z nich wynikające zbyt optymistyczne nie są, ale dochodzi do tego jeszcze kwestia wyrąbania praktycznie całego kanonu. Ponad dwadzieścia lat tworzenia spójnego (mniej lub bardziej, ale spójnego!) uniwersum poszło się kochać tylko dlatego, żeby Di$nej miał łatwiej i mógł robić swoje herezje w dowolnej ilości. To już Lucas miał więcej przyzwoitości przy nowej trylogii, bo nazwę "Coruscant" zachował, mimo że nie on ją wymyślił i zwykle olewał cudze pomysły, a Di$nej?
"No wiesz Zahn, dzięki za książki, za wkład w Star Warsy i za to, że bez nich marka zapewne by nie przetrwała, ale wiesz jak jest... Biznes iz biznes... Nowy właściciel, więc spuszczamy wszystko w kiblu i zaczynamy od zera. Bez urazy, prawda"
Taaa....
Ale będę w piątek klął w kinie. ^^

Liv

  • Guest
Odp: Star Wars
« Reply #8 on: December 16, 2015, 06:58:41 PM »
I ja lecę!  18.12, seans o północy, ohy i ahy. Chociaż uczucia mam mieszane i pewno będę cicho łkać, wycierać nos w rękaw i wyć jak potępieniec :D
Miłość jednak zobowiązuje, cholibka.

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
Odp: Star Wars
« Reply #9 on: December 16, 2015, 07:05:41 PM »
Klasyczna trylogia mnie praktycznie wychowała w miłości do SF. Potem były książki z uniwersum (do dziś z łezką w oku wspominam małą batalię w bibliotece...). Potem była "nowa" trylogia" (a może duologia, bo "Mhłoczne Fitmo" absolutnie mnie odrzuciło?) i... nic. Więc, mimo sprzedania się, za idiotycznie tanie (tak, tak uważam, że potraktowano SW jak pannę przy autostradzie) pieniądze Disneyowi (który nie przypomina Disneya z dawnych lat) pieniądze - idę.
Czego oczekuję, nie wiem. Może dobrej zabawy, a może rozczarowania, że utopiłam całe 22 złote w błocie (ile browców bym za to miała, ha!) - nie wiem. Wiem, ze Śmoc jest z nami, Yoghurt już `se ne vrati`, a Świątynia Jedi (świetnie wszak opisana w książkach! no i Mara Jade!) sprawi, że zwątpię, co robię w kinie.
Ale... co mi tam.
Wiedźma pozdrawia tych, co idą w premierowy piątek i chętnie służy spojlerami od północy, w sobotę ;) A prywatnie, chętnie powymieniam się opiniami odnośnie tego epizodu ;)
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.

Pan Tysiąca Twarzy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 132
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Star Wars
« Reply #10 on: December 16, 2015, 08:06:03 PM »
Ktoś jeszcze idzie 20?
Daj młodemu człowiekowi mapę nieba, a odda ci ją jutro… poprawioną.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Star Wars
« Reply #11 on: December 16, 2015, 10:56:53 PM »
Ja idę w piątek na 20. Z gwiezdnych wojen to tylko pierwszą trylogię oglądałem. I to niedawno, parę tygodni temu. Więc zagorzały fan ze mnie żaden.
Dla mnie gwiezdne wojny to bardziej fantasy aniżeli sci-fi. Z tą tylko róźnicą, że zamiast stali mamy miecze świetlne, zamiast łuków blastery. Ale podoba mi się takie fantasy w przebraniu. Serio.
Dlatego pewnie i z kina wyjdę zadowolony w swej nieświadomości, że film jest gównem i powinienem płakać jak na tró fana SW przystało.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Angie

  • Guest
Odp: Star Wars
« Reply #12 on: December 16, 2015, 11:46:40 PM »
Ja powtarzam sobie całą sagę. Skończyłem wczoraj epizod drugi, jutro może zacznę Zemstę Sithów. Nim jednak wybiorę się do kina/obejrzę na necie siódemkę, minie sporo czasu.
Jak na razie, recenzje z przedpremiery są bardzo, bardzo pozytywne. Ci, którzy pójdą, raczej nie pożałują.

Żuczek

  • Szczur
  • *
  • Posts: 7
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 603
  • Postać: Eira MacTeine
Odp: Star Wars
« Reply #13 on: December 17, 2015, 03:11:48 PM »
My idziemy dzisiaj. A raczej dzisiaj/jutro, bo w nocy. Kupiliśmy bilety totalnym fartem - siedzieliśmy w pubie i narzekaliśmy, że nie mamy biletów bo już się skończyły, ale coś nas tknęło i sprawdziliśmy :D
Obiecuję nie rzucać spojlerami :x

Daisy

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 31
  • Propsy: 0
  • Stokroteł
    • View Profile
  • ID: 1975
  • Postać: Ranika/Oyka MacTeíne
  • Discord: Atomowa Stokrotka
Odp: Star Wars
« Reply #14 on: December 17, 2015, 10:49:22 PM »
Boję się... Nawet lubię SW