Author Topic: Avatary w krzakach.  (Read 7079 times)

Sierra

  • Kult Maski
  • Goblin
  • *
  • Posts: 21
  • Propsy: 6
    • View Profile
Avatary w krzakach.
« on: December 14, 2015, 09:40:46 AM »
Da się to cofnąć do poprzedniej wersji? Po pierwsze avatar wygląda kiepsko z gałęziami, które mają swój kształt co wpływa obrazek (subiektywno-obiektywna opinia), po drugie ciągnie gejem, mocno (subiektywna opinia) a po trzecie zajmują więcej miejsca niż poprzednio, co jest w tekstówce zbędne (obiektywna opinia) i źle się prezentuje przy tekście spychając go do roli dodatku do wielkiego ava (obiektywna opinia).

To co było wcześniej, było całkiem w porządku. Już abstrahując od tego, że owalne avatary to trochę kłopot z odpowiednim docinaniem i lepsze byłyby zbliżone do prostokąta/kwadratu, ale z tym dało się żyć, ku chwale spójności layoutu.
« Last Edit: December 14, 2015, 09:51:38 AM by Sierra »

Sierra

  • Kult Maski
  • Goblin
  • *
  • Posts: 21
  • Propsy: 6
    • View Profile
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #1 on: December 14, 2015, 09:59:48 AM »
Szkoda. Lipnie jest, ale do wszystkiego się idzie przyzwyczaić. Może chociaż to na bok trochę przesuńcie, żeby tak nie biło po oczach?

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #2 on: December 14, 2015, 02:52:57 PM »
Jak dla mnie bomba
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #3 on: December 14, 2015, 02:56:31 PM »
ja się już przyzwyczaiłam. myślałam na początku nad przesunięciem avków na bok, ale - dzięki paintowi - wiem, że pośrodku jednak najlepiej. ;p
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Salem

  • Guest
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #4 on: December 14, 2015, 03:01:16 PM »
Z pewnością nie każdy avatar pasuje do tych gałęzi (albo gałęzie do avatara), ale wydaje mi się to na tyle mało istotną sprawą, że nie ma potrzeby się tym kłopotać więcej.

Shagarot

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 357
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 58
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #5 on: December 14, 2015, 03:18:47 PM »
Jak dla mnie wygląda dobrze. Ewentualnie, gdyby Pandzie i Moskierowi się chciało, można by zrobić kilka różnych "ramek", które gracz mógłby sobie ustawić w opcjach konta :P To dla marudnych.
Arin (722) - Dziś o 21:04
@Shagarot (58)  zabiłeś mnie. Jesteś moim osobistym bogiem.

Tori (72) - Dziś o 21:06
Ja to  po raz kolejny napiszę: Shag jest Mistrzem tekstówek

Herbaba

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 48
  • Propsy: 0
  • Jej Czepliwość Hanna
    • View Profile
  • ID: 92
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #6 on: December 14, 2015, 03:46:13 PM »
Ja też odniosłam wrażenie, jakby tekst stał się dodatkiem do absorbującego uwagę avka (zwłaszcza gdy tekstu są dwie linijki; w przypadku sesji, gdzie jest go więcej, tak się tego nie odczuwa). Estetycznie mi nie przeszkadza.
Hat, hat, hat!

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #7 on: December 14, 2015, 04:13:45 PM »
Ja też odniosłam wrażenie, jakby tekst stał się dodatkiem do absorbującego uwagę avka (zwłaszcza gdy tekstu są dwie linijki; w przypadku sesji, gdzie jest go więcej, tak się tego nie odczuwa). Estetycznie mi nie przeszkadza.

po co grasz z takimi graczami? ;p
a tematom organizacyjnym (chyba o tym mówisz?) to nie wadzi w sumie.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Salem

  • Guest
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #8 on: December 14, 2015, 06:15:35 PM »
Może w takim razie opcja w ustawieniach konta, która pozwoli na włączenie/wyłączenie wyświetlania avatarów w sesjach/wiadomościach? Mnie obecny stan nie przeszkadza, tak tylko mówię, gdyby znalazło się jednak parę osób, które to w gały/serduszko boli.

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #9 on: December 14, 2015, 07:45:16 PM »
moim zdaniem jest ok :) Tak... elegancko. Ja bym zostawił.

Leniwiec

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 23
  • Propsy: 0
    • View Profile
    • Mniejsze leniwe hobby
  • ID: 113
  • Postać: Maiqirelle Seliadan
  • Discord: Leniwiec
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #10 on: December 14, 2015, 08:31:36 PM »
A mnie się krzaki podobają :D
...who knows?

Sierra

  • Kult Maski
  • Goblin
  • *
  • Posts: 21
  • Propsy: 6
    • View Profile
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #11 on: December 15, 2015, 09:38:54 AM »

po co grasz z takimi graczami? ;p


Może lubi. Ma prawo.

A co do layoutu to oczywiście nic nie "wadzi" dopóki w ogóle nie zasłania tekstu i generalnie różne są gusta. W moje nie trafia. Dla mnie przerost formy nad treścią i festyniarstwo, dla kogoś super. Z obu wersjami da się żyć i skoro mówią, że nie bo nie to Ok. Nad odmową nie rozpaczam dłużej niż sekundę bo to tylko gra.

Zgodnie z zaleceniami dzielę się spostrzeżeniem i opinią na forum. Z mojej EOT

Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #12 on: December 15, 2015, 02:30:57 PM »
Sierra, Panda poprosiła innych graczy o wypowiedzenie się. Nikt nie poparł Twojego stanowiska, każdy jakoś wyjaśnił swoje. Once again, okazuje się, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie, to jego argumenty nie istnieją... :o

Aphael

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 30
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 162
  • Postać: Feste/Abigail Frodithe
  • Discord: Abigail
Odp: Avatary w krzakach.
« Reply #13 on: December 15, 2015, 07:41:20 PM »
A tam, takie czepianie się. Ja uważam, że ładnie to wygląda i dodaje tego smaczku. Przynajmniej teraz posty oddzielają się od siebie w sposób naturalny.