Author Topic: Po Chwałę i Pierze  (Read 3611 times)

SeT

  • Guest
Po Chwałę i Pierze
« on: December 10, 2015, 07:13:22 AM »

O czym: O EPICKIM polowaniu na gryfa! O byciu rozszarpywanym na strzępy, spuszczanym z wysokości, wgniatanym w ziemię... jeśli się nie użyje głowy - i ciała - w sposób właściwy. Nie ma co się oszukiwać i trzeba to powiedzieć: gryf to niebezpieczny przeciwnik i ryzyko jest DUŻE.
Nie ma co liczyć na podniosłość waszego celu, cholerne męty. Stwór nie terroryzuje okolicy, nie bierze na ro.. dziób, nie chędoży dzierlatek (AUĆ!) i nie szcza do mleka. Jakiś paniczyk z Amn przybył do miasta łowców i szuka grupy śmiałków, gotowych zapolować na potworę, bowiem oto on, posiadacz krwi błękitnej, zamarzył sobie wziąć w posiadanie płaszcz, przyozdobiony wielkimi piórami gryfa. Czy coś... Nieważne, on chce pióra i ma złoto, wy chcecie złota, ale nie macie piór. Musicie zdobyć pióra.

Gdzie: Chmurne Szczyty. Mapa będzie wam dana.

Z kim: No... No ze mną. Ja prowadzę. A lubię realizm i taka będzie ta sesja. Tak, tak - będzie magia, chodzi o ten "realizm" a nie realizm. Kapiszi?...
Dobrze.
Zgłoszenia na 554

Litość: Nie ma, nie lubię wybaczania i nie lubię wybaczać. Robienie głupich rzeczy może się skończyć śmiercią postaci; nie będę ratował "cudownymi" zbiegami okoliczności. Boisz się, nie chcesz takiego ryzyka - nie przejmuj się, rozumiem, Twoja postać jest z tych ostrożnych i nic w tym złego. To sesja dla tych, którzy chcą sięgnąć po wielkość. Po sławę ZABÓJCY POTWORÓW! Ewentualnie JE*** MORDERCY - jakby określili to druidzi czy inne hipisy.

Ja a kości: Mam ich całkiem sporo, ale nimi nie rzucam. Nie lubię rzucać kośćmi; niech zostaną, gdzie są.
Dobre... Wysuszyłem już wasze spodnie/ włosy/ zachciało wam się pić? To tak na poważnie: rzucam, czasem, jak to ma być wypadek losowy. Ale nie lubię tego robić. Nie lubię tego elementu losowości. Koniec.

Nagrody: Złoto, dużo złota... Coś z gryfa możecie zabrać. Możecie zamiast złota chcieć czego innego, a szlachetka może wam to dać, albo może i nie dać - życie ma to do siebie, że wiele spraw zależy od nas samych i od naszego podejścia.
Ale... Jest jeszcze fejm! Dużo fejmu. Przywieźcie cielsko na wozie, oddajcie pióra i sprzedajcie resztę. Pewnie się znajdą kupcy (wśród graczy np.). Lasie, pieśni i ploteczki - i protestujący druidzi - to wszystko samo was znajdzie.
Obaczymy co na to wszystko administracja... Ale hej, przejadę po was walcem srogości i coś się za to ekstra należy, tym co przebrną.

Konkrety!

Poziom Trudności: TRUDNY
Stan Osobowy: 3/4 (przyjmuję NPC i być może dodam kolejną osobę)
Długość: Zależy od was.

PS. Czytajcie ploteczki, może pomoże. :*

I... Silne mikstury, specjalne strzały czy bełty etc. chcę mieć ugrane. Po przyjęciu grupy dam wam trochę czasu na przygotowania, więc luzik arbuzik i guma w dresach też luźna.

Denaci:
- Kald Verdugo (559)†
- Kaard Vayneold (525) NPC†
- Gromph Paskudny (506)†
- Vuko (630)†

No dalej, dalej... Wieczna chwałą, kasiura i cycki!
« Last Edit: December 15, 2015, 05:02:48 AM by SeT »

Jaźwiec

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 11
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Discord: Jaźwiec
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #1 on: December 11, 2015, 10:57:56 PM »
Ładnie ich nastraszyłeś :P

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #2 on: December 11, 2015, 11:45:21 PM »
Nie nastraszył. Jasno jest napisane, że w razie chęci pisania trza priva pisać.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Jaźwiec

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 11
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Discord: Jaźwiec
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #3 on: December 12, 2015, 01:28:35 AM »
Wiem, sam się zgłosiłem :)

SeT

  • Guest
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #4 on: December 12, 2015, 01:18:57 PM »
To jednak strach. Nikt nie chce chwały i pierzy.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #5 on: December 12, 2015, 10:24:27 PM »
Może zrób z gryfa gołębia? Obniżymy poziom trudności.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Grun

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Grunni
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #6 on: December 13, 2015, 09:18:45 PM »
A można dzioba zabrać?
« Last Edit: December 13, 2015, 09:23:50 PM by Grun »

SeT

  • Guest
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #7 on: December 13, 2015, 10:24:39 PM »
Najpierw zabijcie. Macie odgórnie 100 sztuk złota - ponoć to dużo - za te piórka. Reszta jest wasza i szlachcic pokrywa koszty zaopatrzenia - w granicach rozsądku oczywiście. Do piątku macie czas się zgrać, ugrać co trzeba i zdobyć informacje. Dobrze radzę się przygotować, jeśli nie chcecie zaliczyć hańby, ginąć na początku starcia.

Jaźwiec

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 11
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Discord: Jaźwiec
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #8 on: December 15, 2015, 12:22:11 AM »
Mógłyś chociaż podać kto się do tej sesji zgłosił? :P Bez wątpienia pomoże w organizacji.

SeT

  • Guest
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #9 on: December 15, 2015, 05:03:30 AM »
Zapomniałem Vuko dodać. sorry. Już są wszyscy.

SeT

  • Guest
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #10 on: December 17, 2015, 02:44:50 PM »
No i jak, idzie coś? Coś uzbieraliście?  :)

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #11 on: December 17, 2015, 06:49:47 PM »
Mój kraś będzie miał eq dla kilku osób. Głównie kusze (konkretne!) potki, liny do wspinaczki i maść na ból dupy.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

SeT

  • Guest
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #12 on: December 18, 2015, 03:36:16 PM »
No kochaneczki, dawać eq na pocztę. Płonie ognisko w lesie, umierania nadszedł czas...

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #13 on: December 18, 2015, 11:40:19 PM »
Zaraz. Dopiero co moc w sobie przebudziłem.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

SeT

  • Guest
Odp: Po Chwałę i Pierze
« Reply #14 on: December 21, 2015, 02:41:17 PM »
Dawać pełne KP, albo was pozabijam! Potrzebne, psia mać, do rozpoczęcia.