Author Topic: Sesje u Misqse  (Read 3930 times)

Misqse

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 28
  • Propsy: 0
  • Wyspiarka z MacLochlainnów
    • View Profile
  • ID: 71
  • Postać: Iora MacLochlainn
Sesje u Misqse
« on: December 09, 2015, 10:48:28 PM »
Tutaj będę umieszczała krótkie charakterystyki prowadzonych przeze mnie sesji, nabory i zasady grania u mnie.

Zasady ogólne:

  • Każda sesja to dwa tematy właściwy i organizacyjny. Wszystkie pytania co do sesji, rozstrzygnięć zadajemy tam ( poza informacjami, których współgracze nie powinni znać).
  • Większość moich sesji to sesje "dynamiczne" i wymagam przynajmniej jednego odpisu dziennie, o dokładnej szybkości i długości sesji będę informować przy naborze.
  • Nie czekaj ze wszystkim na MG. Wychodzę z założenia, że proste czynności nie wymagają mistrzowania i by nadać akcji dynamiki i płynności możecie je opisywać w trybie dokonanym i przechodzić do tych ważniejszych. Jeśli jakiś drzwi nie da się otworzyć, czegoś podnieść, czegoś zabić (;)) to na pewno zawrę to w narracji tak, że będziecie wiedzieli, że tu jestem potrzebna.
  • Jeśli szukasz stricte sesji walki to nie tutaj. W moich sesjach oczywiście występują sceny walk, ale nigdy nie są tematem wiodącym. Wychodzę z założenia, że nie bawię się w coś czego nie umiem.
  • Używam kostek jednak rzadko, zwykle gdy poziom umiejętności postaci wydaje mi się wyrównany.
  • Jeśli wasze postaci mają jakieś zatargi/sympatie/antypatie z innymi członkami sesji w jaką się zaangażowaliście lub w regionie w jakim sesja się toczy, proszę byście wysyłali mi to wraz z aspektami na pocztę, pozwoli mi ubarwić i "spersonalizować" przygotowane przygody.
  • Prowadzę tylko fabuły, które mnie ciekawią i inspirują więc sędziowanie na życzenie nie wchodzi raczej w grę.
  • Angażując się w sesję u mnie godzicie się nie tylko ze śmiercią postaci, ale również aspektami i reputacją, które nie koniecznie wam się spodobają. Wszystko jest konsekwencją gry postacią więc reklamacji nie przyjmuję.
« Last Edit: December 09, 2015, 11:05:02 PM by Misqse »

Misqse

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 28
  • Propsy: 0
  • Wyspiarka z MacLochlainnów
    • View Profile
  • ID: 71
  • Postać: Iora MacLochlainn
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #1 on: December 09, 2015, 10:55:35 PM »
KAMPANIA: DZIEDZICTWO MOONSHAE






Tytuł: Dziedzictwo Moonshae

Długość sesji:
Krótka, wprowadzenie do kampanii.

Poziom trudności: 2/5

Szybkość: Szybka, przynajmniej jedno podsumowanie dziennie.

Ilość osób: Nieograniczona

Nabór: ZAMKNIĘTY

Planowany czas trwania sesji: 5-6 dni

Rys historyczny

Królestwo Wysp Moonshae to stosunkowo młody twór zainicjowany przez ojca obecnie władającej Wielkiej Królowej Alici Kendrick. Dzięki wysiłkom Tristana,  a później jego następczyni wielowiekowy i krwawy spór pomiędzy Ludem Północy, a Ffolkami został zażegnany gdy wodzowie tego pierwszego złożyli hołdy lenne panującej królowej z dynastii Kendricków.
Mimo względnego pokoju i częstego mieszania się kultur i rodzin napięcia są wciąż widoczne, czy to w sporach granicznych, czy na królewskim dworze.

Fabuła:

Podczas powrotu  z kręgu druidów młody książę Gregory Kendrick wraz ze swoją świtą znika bez śladu. Dwutygodniowe poszukiwana prowadzone przez straż nie dają żadnej odpowiedzi, a czas bezlitośnie zaciera ślady.
Zrozpaczeni rodzice zwracają się ku śmiałkom. Królowa rozkazuje rozesłać w świat wici o zbieraniu drużyny, która odnajdzie jej syna i zjawi się w Caer Callidyrr, a plotki mówią o nielichej nagrodzie.
Tymczasem na wyspach zaczyna wrzeć, rody robią się niespokojne, a coraz więcej oczu kieruje się ku klanom Ludów Północy...
« Last Edit: December 11, 2015, 09:37:47 PM by Misqse »

Rhiannon

  • Szczur
  • *
  • Posts: 7
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 238
  • Postać: Keira MacTeine
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #2 on: December 09, 2015, 11:05:49 PM »
Wracamy do domu! ;)
A w kwestii formalnej: Keira jedzie pomagać krajanom.

Carotka

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 29
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 3044
  • Postać: Cara
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #3 on: December 09, 2015, 11:09:51 PM »
Zgłaszam się!

Albannach

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 240
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #4 on: December 09, 2015, 11:16:10 PM »
Zgłaszam się bez dwóch zdań!

Krzaczek

  • Szczur
  • *
  • Posts: 3
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 229
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #5 on: December 09, 2015, 11:26:58 PM »
Zgłaszam się
`Ale Popiołka, to ty szanuj!`

Sharik

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
  • Podoba mi się to co widzę ^^
    • View Profile
  • ID: 519
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #6 on: December 09, 2015, 11:39:41 PM »
Chyba czas wypuścić Dzikusa z lasu

kulik

  • Guest
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #7 on: December 10, 2015, 02:31:39 AM »
jeśli faktycznie 5-6 dni i regularne tempo odpisów – i jeśli jest jeszcze miejsce – to zgłaszam ID 141.

Lhia

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 87
  • Propsy: 0
  • Her Serenity
    • View Profile
  • ID: 441
  • Postać: Ashayell Agrivar
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #8 on: December 10, 2015, 03:03:47 AM »
W sumie, czemu nie, w Moonshae Ash jeszcze nie było. Czas to nadrobić. ID 441
Passion has overthrown tyrants and freed prisoners and slaves. Passion has brought justice where there was savagery. Passion has created freedom where there was nothing but fear. Passion has helped souls rise from the ashes of their horrible lives and build something better, stronger, more beautiful

Daisy

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 31
  • Propsy: 0
  • Stokroteł
    • View Profile
  • ID: 1975
  • Postać: Ranika/Oyka MacTeíne
  • Discord: Atomowa Stokrotka
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #9 on: December 10, 2015, 05:47:34 AM »
Melduje się i Oyka :)

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #10 on: December 10, 2015, 06:45:38 AM »
Malowaną też zabierzcie!
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.

kulik

  • Guest
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #11 on: December 10, 2015, 10:53:09 AM »
przepraszam za zamieszanie, wycofuję moją kandydaturę (ID 141).

sorki :)

Harfiarka

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Sile MacPilibin
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #12 on: December 10, 2015, 11:36:52 AM »
Jeśli przypadkiem zahaczycie o Northland i Earnę to Sile (ID726) chętnie dołączy na chwilę, czy dwie. Choć nie wiem, czy na całą kampanię jej postać będzie się nadawać, ale zawsze chętnie ugości Was w halli rodu MacPilibinów.

Żuczek

  • Szczur
  • *
  • Posts: 7
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 603
  • Postać: Eira MacTeine
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #13 on: December 10, 2015, 11:56:04 AM »
Zgłaszam się i ja, ID603.

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1055
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Sesje u Misqse
« Reply #14 on: December 10, 2015, 01:08:21 PM »
* Skaje nieśmiało unosi łapkę w górę
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.