Trzeci Materialny > Organizacje

Obrońcy lasu

(1/4) > >>

Pan Tysiąca Twarzy:
Witajcie,
W Skraju jest wiele osób, które są w pewien sposób powiązane z naturą. Wprawdzie nie ma druidów zbyt wielu (ponoć tylko dwóch graczy łącznie ze mną...)ale łowców wszelkiej maści, wiedźm i tym podobnych trochę jest... więc co sądzicie o tym, by stworzyć jakąś organizacje zajmującą się szeroko pojętą ochroną natury? Myślałem, wcześniej o kręgu druidów, ale z pewnych źródeł (dzięki, Kass) wiem, że nie ma ich zbyt wielu, stąd ten pomysł. Co wy na to?

Vokun:
Jest 1 krąg niedaleko przystani.I są też npc druidzi nie tylko gracze.Ale pomysł ciekawy tylko co konkretnie rozumiesz pod ochroną przyrody?

Kass:
*prycha* Pewnie Dentrys, ty pierwszy.
Krąg w Wieczornej Dolinie nie jest ani opisany, ani aktywny na ten moment i jest dostępny tylko dla wyznawców Eldath.

Pan Tysiąca Twarzy:
Dentrys Simons obrońcą przyrody? Ciekawe... ale z drugiej strony, kto wie... jeśli byłoby to sensowne, to nawet czarnoksiężnik może być...
Ale wracając do tematu: walka z wynaturzeniami, ochrona mieszkańców lasu, itp. Nie chcę bynamniej tworzyć grupy najemników, ale byłoby trochę zadań typowo bojowych, choć oczywiście nie tylko. Problem jest tylko z tym, kto prowadziłby sesję... ja może mógłbym, ale wolałbym nie... jestem początkującym graczem, a co dopiero mistrzem gry.
Ale Vokun, ty organizujesz polowanie na jakiegoś raczej nienaturalnego pajączka, może możnabyto podpiąć pod tą organizacje? Potrzeba by tylko chętnych...

Vokun:
Ja mam wprost przeciwne aspirację jako postać jeśli chodzi o ochronę przyrody.
Koteczku Kass kłaczek widzę  :D Ja się na obrońce przyrody nie wybieram
A co do sesji to zwykłe polowanie na uciążliwego stwora.Nic wielkiego więc nie wiem jakbyś chciał to podciągnąć.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version