Trzeci Materialny > Organizacje

Gildia Kupiecka

(1/2) > >>

Sokolnik:
Witajcie Podróżnicy,

Zgodnie z plotką, która pojawiła się ostatnio, chcielibyśmy wam przedstawić pomysł, jaki wytworzył się w naszych głowach. Ja oraz Skaje, uknuliśmy plan Gildii Kupieckiej. Do wspólnej zabawy zapraszamy przede wszystkim postacie parające się handlem, ale i wszelkiej maści najemników, oficjeli, czy innych, którzy odnajdą się w merkantylistycznej fabule. Powoli tworzymy stronę organizacji, której jeszcze daleko do finalnego wyglądu, ale myślę, że można załapać ogólny zarys kierunku, w którym zmierzamy. Oferujemy sesje, powiązania, zapewne jakieś intrygi, możliwość działań politycznych z innymi organizacjami, a przede wszystkim możliwość rozwoju postaci i dobrą zabawę  Akceptujemy zarówno zwycięstwa, jak i porażki. Nasza organizacja ma wpisywać się w życie miasta, co oznacza, że "los jak gówno na kole - raz na górze, raz na dole". Realizujemy cele naszych postaci, owszem, ale pamiętamy, że najważniejsza jest opowieść. Jeżeli czujecie się zachęceni, to wszelkie zgłoszenia, dotyczące czy to dołączenia, czy współpracy prosimy kierować do ID 80 i 57. Zapraszamy!

Tworzymy też powoli naszą stronę, na której będą się pojawiać wszelkie ogłosznia, zmiany, obecne trendy kupieckie, bezpieczne/niebezpieczne szlaki i różne inne rzeczy potrzebne do fabularnego umiejscowienia swojej postaci handlarza w Faerunie ;) Przepraszam za jej jakość, ale to pierwsza strona, jaką robię w życiu. Wszelkie uwagi bardzo mile widziane! Najlepiej jeszcze konstruktywne, bo sam mogę nie ogarnąć jak coś zmienić :P

https://kupcynerimy.wordpress.com/

Sokolnik:
Obsługa strony jest prosta, ale wymienię to, bo nie każdy może zauważyć (ja na początku nie zauważyłem). W prawym górnym rogu znajduje się "Menu". Taki kwadracik z poziomymi kreskami. Jak na niego naciśniemy, to rozwija się pasek wyboru strony i tam można sobie przełączyć ze strony statutowej na Listę Członków, czy Kupiecką Mapę. Tak jak mówiłem, wszystko jeszcze się tworzy, więć przepraszam za jakość.

PIERWSZE OBADY 15-go GRUDNIA O GODZINIE 20:00. Myślę, że wszyscy będą w stanie wtedy się pojawić. Czy zagramy na Miejscu Spotkań, czy gdzies przez komunikator to się zobaczy. Tymczasem, do zobaczenia :)

PS: Wciąż zachęcam do wspólnej gry tych, którzy się nie zdecydowali :P

Sokolnik:
Ponieważ wiadomości, rozmów i zgłoszeń jest dość sporo, bardzo bym prosił po przyjęciu o wysyłanie do mnie krótkiego opisu postaci na stronę :) Przykład widnieje pod Lutherem Culhane na stronie (Przypominam Menu w prawym górnym rogu -> Lista Członków).

Sokolnik:
Kupcy mali i duzi ;) Pierwsze posiedzenie Zgromadzenia zaplanowane jest Sobotę, 19-go o 19:00. Stwierdziłem, że dzisiaj większość osób może mieć nie mieć czasu, czy walczyć z przedświętecznymi zaliczeniami. Dlatego prosiłbym o obecność o 19:00 na IRCu coby wszystkich zebrać w jednym miejscu i wybierzemy jakieś miejsce, czy to do sesji Real Time, czy w przypadku braku surowca jakim jest czas, pół-offtopowego spotkania.

Ze spotkania przygotuję oczywiście mały skrót, który pojawi się na stronie. Dzięki wszystkim z góry za przybycie ;)

Sokolnik:
a jednak zdążymy :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version