Author Topic: Nowiny techniczno-organizacyjne  (Read 13801 times)

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
  • Propsy: 18
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
  • ID: 89
  • Postać: Pilar Socorro
  • Discord: Hydra
Re: Nowiny techniczno-organizacyjne
« Reply #105 on: March 18, 2019, 03:17:56 pm »
Aktor (1984) również zakończył bajarzowanie. Trwające sesje powinien zakończyć. Dziękujemy, że z nami byłeś :)

I tak samo Kura (1108). Może za jakiś czas spróbujemy znowu. :D Dzięki!
« Last Edit: March 18, 2019, 03:32:51 pm by Hydra »
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

[16:20] Wengiel: I will do my best, mom.

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
« Reply #106 on: March 23, 2019, 08:47:36 pm »
Rezygnację złożył dziś Ysil (2435). On też obiecał dokończyć swoją sesję. Dziękujemy za czas poświęcony Torilowi :)

I przy okazji - jutro ogłosimy nabór na Bajarzy. Tym razem położymy nacisk na poszukiwanie osób, które chcą prowadzić fabułę w Zazesspur. Szczegóły już jutro, stay tuned!
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
« Reply #107 on: April 07, 2019, 10:17:38 am »
Kafariusz (1939) zrezygnował z rangi i z gry, żeby skupić się na studiach. Trzymamy za Ciebie kciuki! Jak się stęsknisz, drzwi są zawsze otwarte :)

@gracze, którzy grali w trzech jego sesjach - możecie sami napisać epilogi bądź poszukać MG, który dokończy. Służę pomocą.