Author Topic: Kilka szybkich pytanek  (Read 1064 times)

Qereyden Moondown

  • Szczur
  • *
  • Posts: 4
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 605
Kilka szybkich pytanek
« on: November 14, 2015, 03:56:15 PM »
Pytanko 1
Jaki jest mniej więcej czas tworzenia nowego zaklęcia? Taki sam jak nauki tzn zaklęcie 1 poziomu 20 dni, 2 poz 30 etc? Czy to zależy tylko od administracji Torilu na zasadzie kiedy przeczytają i zaakceptują to będzie?

Pytanko 2
Czy są plany co do biblioteki? Z tego co widzę jest niedostępna a jest to bardzo fajny motyw dla mojej postaci (maga) na zgłębianie wiedzy lub chociażby publikowanie swoich dzieł (zaklęć, zapisków i innych magicznych dupereli)

Pytanko 3
Troszkę głupie lecz jednak. Jak wchodzę do karczmy i coś bym chciał napisać to z tego co widzę tekst w * * czyli narracja jest na szaro a rozmowa na biało. Tutaj sedno pytania. Czy jeśli napiszę coś w stylu:
*Młody elf stanął w progu karczmy i rozejrzał się po niej. Bla Bla Bla. Podszedł do lady baru i zasiadł na jednym z drewnianych krzeseł i skinął na karczmarza* -Witaj. Chciałbym prosić o ciepłą strawę i coś do nawilżenia mych ust.*Mówiąc to położył odpowiednią sumę srebrników na ladzie*
to czy tekst z początku i końca będzie szary a dialog biały z automatu czy trzeba pisać specjalny bbcode typu [/color=white] dialog dialog[/color]?

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Kilka szybkich pytanek
« Reply #1 on: November 14, 2015, 04:00:44 PM »
3. Fragmenty nie w gwiazdkach są automatycznie białe, a te w nich - szare. Nie trzeba dodawać kodu.
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Kilka szybkich pytanek
« Reply #2 on: November 14, 2015, 04:11:01 PM »
ad 1. dziewczyny gdzieś pisały, że celowo przetrzymują zaklęcie przez pewien okres, żeby nie przychodziło od razu - więc to na pewno dłuższy czas niż tylko do chwili, kiedy przeczytają.
« Last Edit: November 14, 2015, 05:44:45 PM by Hydra »
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.