Author Topic: Usuwanie graczy z sesji  (Read 1264 times)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Usuwanie graczy z sesji
« on: November 09, 2015, 09:45:33 PM »
brakuje mi - jako prowadzącej - opcji usuwania graczy z sesji, żeby mi na niej nie wisieli i nie dostawali powiadomień.

sytuacja obecna jest taka, że jeden z graczy wyleciał za nieaktywność. NK to pół biedy, bo i tak czytać może każdy, gorzej z tematem organizacyjnym na privie.

proponuję, żeby twórca danego tematu - na poczcie, w sesjach prywatnych i w NK - mógł nie tylko dodawać, ale i usuwać uczestników.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Sokolnik

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 35
  • Propsy: 1
  • Wieczny Niedoczas
    • View Profile
    • Gildia Kupiecka
  • ID: 80
  • Postać: Luther Culhane
  • Discord: Sokolnik
Odp: Usuwanie graczy z sesji
« Reply #1 on: November 09, 2015, 10:20:30 PM »
+1
"Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa."

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Usuwanie graczy z sesji
« Reply #2 on: November 09, 2015, 10:23:17 PM »
kul, to oczekujemy.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Usuwanie graczy z sesji
« Reply #3 on: November 17, 2015, 11:35:13 AM »
pojawił mi się taki "x" przy spisie graczy w mojej sesji, ale jest nieaktywny - to tylko x w nawiasie.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.