Author Topic: Odp: Jak przedstawiać Obserwatorom sesję tak, aby wszyscy byli szczęśliwi  (Read 1096 times)

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
(Temat do wyczyszczenia, jak już uzyskam odpowiedzi.)

Czy te nagrody i rzeczy do Kodeksu to trzeba opisać SZCZEGÓŁOWO, dając Wam, dziewczyny, sesję do zatwierdzenia?
Czy wystarczy li jedynie wspomnieć o nich, mówiąc w jednym zdaniu, co to?

Planuję (nomen omen, bo wybieramy się w sfery!) sesję, która trochę potrwa i na pewno będzie co zbierać. Przedmioty nie są celem samym w sobie, nie wszystkie też pewnie uda się zdobyć, ale opisać je musiałabym po kolei (gdyby taki wymóg wchodził w grę). Czy rzeczywiście muszę, czy wzmianka może być typu:

* Portki Szczęścia, zwiększają powodzenie w grach hazardowych. Właściwości tracą po pięćdziesięciu praniach.

A może dałoby się już w trakcie sesji skorygować z Wami artefakty? Bo tak je teraz wziąć i opisać... *Blednie.*

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
zajrzyj tutaj: http://forum.toril.org/index.php?topic=502.0

w skrócie: wystarczy tak króciutko i tak, można je potem modyfikować, sprawdzałam. ;)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Jak przedstawiać Obserwatorom sesję tak, aby wszyscy byli szczęśliwi
« Reply #2 on: November 04, 2015, 09:34:41 PM »
Dziękuję Wam, bardzo mnie to urządza. :)