Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 106204 times)

Kessrin

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 41
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #15 on: November 02, 2015, 05:47:26 PM »
Kess i psychodramy *rechocze*
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów...

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #16 on: November 02, 2015, 05:53:14 PM »
A wracając do temtu - to jak, znajdzie się gdzieś jakieś miejsce? :D

Tori

  • Zasłużony
  • Otiag
  • *
  • Posts: 108
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 72
  • Postać: Clair
  • Discord: Tori
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #17 on: November 02, 2015, 07:49:44 PM »
Skoro jest temat uniwersalny, to też się zgłaszam. ^^
Preferencje? Lżejsza przygodówka, bez wspominanej wyżej psychodramy.
Preferencje patrząc pod kątem postaci? Skarby, magia i jej nauka... Hmm... Szansa na dorobienie się zwierzaka/chowańca?

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #18 on: November 02, 2015, 09:11:10 PM »
Ja się uczciwie wymienię sesją za sesje.
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Pleszka

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 17
  • Propsy: 0
  • Besos
    • View Profile
  • ID: 244
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #19 on: November 03, 2015, 11:03:58 AM »
To i ja się ogłoszę.
Zagram chętnie. Preferuję przygodówki, ale jestem zdania, że nawet zwykłe posiedzenie przy piwie może zaowocować czymś ciekawym na przyszłość.
Mira szuka współpracowników; dostawców ziół i ciekawych przedmiotów. I klientów zainteresowanych oferowanymi przez nią usługami. Oprócz tego najmie się również do przygód.  :D

Na wszelkie pytania i propozycje chętnie odpowiem na pw, by nie zaśmiecać tematu.

Garbarz

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #20 on: November 03, 2015, 11:34:52 AM »
Też chętnie napiszę jakąś sesję. Tematyka dowolna, byle nie jakieś mdłe i głupie romanse. Mniej lub bardziej przypadkowe spotkanie na trakcie, w karczmie, gdziekolwiek. Możliwa współpraca lub podjęcie się oferowanego zlecenia. Szczegóły do obgadania. ID 500

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #21 on: November 03, 2015, 12:10:54 PM »
Romanse nie musza być wcale glupie i mdle :D moga być dramatyczne, zapierajace dech w piersiach, emocjonujace i tak dalej i tak dalej :)

Husaria

  • Szczur
  • *
  • Posts: 7
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 205
  • Postać: Dulfgar
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #22 on: November 03, 2015, 12:22:51 PM »
Z chęcią wezmę udział w sesji. zagadki, romanse, łowy czy jak tam chcecie. Różnorodność to jest to. Mój miecz może ciąć waszych wrogów.
Pucuję kopię by cię na nią nabić

Lhia

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 87
  • Propsy: 0
  • Her Serenity
    • View Profile
  • ID: 441
  • Postać: Ashayell Agrivar
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #23 on: November 03, 2015, 04:02:03 PM »
O, sesje...
Chcę, chcę, chcę!
Serio, jestem na wiecznym głodzie grania. Przyjmę wszystko, o ile nie będzie wiązać się z dużą ilością walki, choć najchętniej jakieś obyczajówki, tajemnice, magia, zagadki, itp.
Nie pogardzę zarówno sesją oficjalną, prywatną, czy 1vs1.
Proszę nie sugerować się skromnym profilem, jest on ciągle w rozbudowie.

ID 441

Passion has overthrown tyrants and freed prisoners and slaves. Passion has brought justice where there was savagery. Passion has created freedom where there was nothing but fear. Passion has helped souls rise from the ashes of their horrible lives and build something better, stronger, more beautiful

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #24 on: November 03, 2015, 05:06:08 PM »
Chodzą legendy, że ktoś kiedyś zamiast napisać, że chce sesje, jakąś zaproponował tym tutaj.
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #25 on: November 03, 2015, 05:08:15 PM »
Jak się trochę otrzaskam z tym, jak tutaj wygląda granie, to chętnie coś poprowadzę :)

Kessrin

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 41
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #26 on: November 03, 2015, 06:39:54 PM »
Ja bym wam coś poprowadził, ale niestety na tą chwilę jestem już zawalony sesjami. Niemniej Lhia, do Twojej postaci za jakiś czas może będę miał interes ;]
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów...

Herbaba

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 48
  • Propsy: 0
  • Jej Czepliwość Hanna
    • View Profile
  • ID: 92
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #27 on: November 03, 2015, 07:05:23 PM »
Ja też potrzebuję się nieco otrzaskać, żeby samodzielnie wychodzić z inicjatywą. :D Mam mnogość pomysłów na sesje, problem w tym, że jeszcze nie dopasowałam się w 100% do tego uniwersum... Ale już wkrótce, już niedługo... *zaciera łapki*
Hat, hat, hat!

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #28 on: November 03, 2015, 10:03:59 PM »
Wszyscy tak próbują szczęścia, to i ja spróbuję. 8)

Aktualnie Fryśka jest już na jednej wyprawie, ale nie zaszkodzi rozeznać się w terenie.

Zagram:
— typowe sesje przygodowe, nawet takie typu siecz i bij: ubijanie bestyj, szukanie artefaktów, ale również rozwiązywanie zagadek i tajemnic z przeszłości;
— sesje retrospektywne (przed przybyciem bohaterki do Nerimy);
— wszelkie tematy wewnątrzkraśkowe, łącznie z szalonymi biesiadami do rana (tzw. tematyka piwna);
— sesje związane z kontaktami u rzemyków, a także nauką broni dystansowej (chcę, żeby postać fabularnie kiedyś opanowała jeszcze jakąś kuszę lub łuk, bo obecnie wyczerpałam już limit zabawek).

A poza tym chętnie bywam w karczmach. Uwielbiam poznawać nowe postaci (no i graczy przy okazji).

Poprowadzę:
Coś w Planach albo na odległym lądzie (na pewno pojawi się portal), taki worek z tajemnicami, muszę się tylko dopytać o pewne rzeczy z tym związane i upewnić się, że Potwórcy zezwolą (no i uzupełnić wiedzę). Domyślnie chodzi o motyw: przejść labirynt zagadek i przeżyć, a możliwe, że... pojawi się coś fajnego jako nagroda. Niewykluczone, że prowadzić do niego będzie jakaś seria zajawek fabularnych, rozgrywanych w czasie rzeczywistym w miejscu spotkań czy czymś podobnym. Rozważam też współprowadzenie w tym wypadku (podział na walkę/akcję i opisy/zagadki). Jeśli chętnych byłoby sporo (a myślę, że do ośmiu osób mogłoby być), to wtedy zastanowię się na doniosłością tego wątku i już bardziej konkretną robotą. Jeśli chcecie próbek pisania, to... no cóż, indywidualnie mogę jakieś wygrzebać, ale tu po prostu powiem, że akurat tego elementu jestem pewna.

Na końcu dodam, że Frycha posiada klan (heee!) i jeśli jakiś gracz chce być brodaczem z dużą familią, to właśnie ma okazję. Bawmy się! W kupie siła! :D

Herbaba

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 48
  • Propsy: 0
  • Jej Czepliwość Hanna
    • View Profile
  • ID: 92
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #29 on: November 03, 2015, 10:10:59 PM »
U, u, Plany! Ja chcem! Ja! *macha łapką* Wybierz mnie. ^_^
Hat, hat, hat!