Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 106139 times)

Eona

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #390 on: March 04, 2018, 12:01:45 AM »
Poszukiwana postać/postacie walczące fizycznie, które wybrałyby się na plan wody. Cel: rozejrzenie się. ubicie dużego i złego rekina, zawleczenie truchła pod portal. Planowana nagroda to zbroja ze skóry rekina.
Edit: Nieaktualne
« Last Edit: March 05, 2018, 09:13:10 PM by Eona »

Eona

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #391 on: March 05, 2018, 09:16:53 PM »
Szukam MG/współgracza (znaczy by ta druga strona prowadziła). W pierwszym przypadku chciałabym sesję o tematyce wody i jakiejś podkładki pod przyszłe rozwijanie cech rasowych. W drugim tematyka praktycznie dowolna, co tam się graczowi marzy :)

Mara

  • Szczur
  • *
  • Posts: 3
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2183
  • Postać: Mara
  • Discord: Mara
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #392 on: March 06, 2018, 08:21:49 PM »
Poszukiwany MG/współgracz (lepiej, by ta druga osoba miała żyłkę do prowadzenia sesji też). U MG zależy mi na sesjach o tematyce głównie powrotu na plan Fey i rozwijanie cech rasowych oraz zdolności, w tym szukam MG, który chciałby podziałać nieco z Dzikim Gonem ;) - to już do ustalenia na PW jest dokładnie, czego oczekuję. W drugiej - daję dowolność, ale fajnie by było uwzględnić kwestię sokolnictwa ;)
[color #51CBC2]Zamknij swe oczy, zajrzyj wgłąb marzeń:
Wiatry zmian przywieją fortunę...[/color]

Jedyny Niziołek

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 2617
  • Postać: Leonardo
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #393 on: March 11, 2018, 09:55:59 AM »
Poszukuję Mistrza Gry na dłużej!

Moja postać poszukuje Metatekstu, każda znaleziona przez niego odrobinka jest bardzo ważna i godna zachowania. Z tegoż względu interesuje mnie spora ilość różnego rodzaju sesji, w których Vincent miałby szansę na odnalezienie (bądź nie, w końcu nie wykluczam niepowodzeń) dokumentów, książek, tekstów, w których znajdowałby się chociaż okruszek. Tematyka przeróżna. Przede wszystkim chciałbym, żeby sesje były przyjemne dla obu stron, stąd moje przyzwolenie na pełną dowolność w wymyślaniu przygód. Wolałbym uniknąć typowo bojowych sesji, ale jakieś drobne walki wchodzą w grę.

W zamian jestem gotowy również poprowadzić fabułę dla jakiejś postaci, jednak ostrzegam: jestem doświadczonym graczem, ale niedoświadczonym Mistrzem Gry. ^ ^"

Kontakt na grze albo na Discordzie (Artysta (2117)).

ObiVanKenobi

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2254
  • Postać: Ulimer
  • Discord: Ulimer(2254)
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #394 on: March 12, 2018, 12:02:03 AM »
Dzień dobry,

poszukuję w miarę doświadczonego lub doświadczonego GM-a, który poprowadziłby mi sesję na planach. Temat dość wymagający, do szlifowania warsztatu, będę odpisywać raczej regularnie, szczegóły dogadamy prywatnie. I wolałbym Discorda.

Pozdrawiam

Temit

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2255
  • Postać: Temit Jehein
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #395 on: March 12, 2018, 02:28:50 PM »
Witam.
Szukam gm do poprowadzenia sesji, związanych z profesją mojej postaci ( włamy, otrucia morderstwa, kradzieże itp.)

Brute

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #396 on: March 12, 2018, 08:03:35 PM »
nieaktualne
« Last Edit: March 13, 2018, 09:07:33 PM by Brute »

Spaślak

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 11
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • Postać: Maria
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #397 on: March 12, 2018, 09:06:27 PM »
Hej! W ramach powstającego Cechu Poszukiwaczy Przygód, stworzyliśmy kanał na Discordzie do poszukiwania sesji i współgraczy. Może na niego wbić KAŻDY, można umówić się tam na sesję z kimś, zaoferować się jako poszukiwacz przygód/najemnik albo zlecić komuś wykonanie zadania. Ogólnie to platforma, gdzie będziecie mogli znaleźć dla siebie fabułę i kumpli/kumpele do niej <3 Ponadto można tam handlować komponentami i docelowo będą też miejsca do rozgrywki fabularnej.

Bardzo pięknie zapraszam Was na: https://discord.gg/9pJVytG

tl;dr: JEST KANAŁ NA DISCORDZIE DO SZUKANIA GRACZY DO SESJI, CHODŹCIE

Velraz

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #398 on: March 13, 2018, 07:59:41 PM »
Poszukiwany mistrz gry,

Szukam kogoś kto poprowadzi dla mnie sesję rozwijającą powiązanie mojej postaci z Cienistym Splotem.

kontakt (2241)

Sybirak

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 65
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #399 on: March 14, 2018, 04:11:06 PM »
Szukam MG z jakimś ciekawym pomysłem i z chęcią rozpisania jakiejś sesji dla postaci Fida. Ostatnio mało sesji dla niego albo nie mogę się załapać :<

Nieaktualne...
« Last Edit: March 14, 2018, 09:39:39 PM by Sybirak »

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #400 on: March 24, 2018, 11:41:18 AM »
zagrałabym jakąś sesję typu simsy - społeczną, towarzyską. mam miejsce na dwie, postaci dostępne są obie :)

nieaktualne
« Last Edit: March 27, 2018, 01:38:40 PM by Hydra »
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Kafariusz

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 13
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 1939
  • Postać: Berhold ironbeard
  • Discord: Kafariusz
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #401 on: April 04, 2018, 09:15:19 PM »
Tak trochę z innej beczki. Szukam postaci( jednej lub kilku[max 4]), którym mógłbym poprowadzić jakąś sesję związaną z nimi. Najchętniej prywatną, bo chodzi o ćwiczenie się w roli MG. Własny pomysł bardzo mile widziany, ale od biedy sam mogę coś wykminić.

Wersja na chłopski rozum: szukasz kogoś kto poprowadzi wątek dla Twojej postaci to pisz do mnie.
« Last Edit: April 04, 2018, 11:21:33 PM by Kafariusz »

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #402 on: April 15, 2018, 01:54:51 AM »
Szukam kogoś, kto poprowadziły mi niedługą sesję, w której Torlorzelv miały szansę zdobyć moc/zdolność/sprzęt/umiejętność czaropodobną pozwalającą mu zwiększyć przeżywalność. Najlepiej jakiś system ucieczki, unikania starć, wyczuwania zagrożenia, itp. Nie wzgardziłbym także pomysłem zwiększającym w jakiś sposób wytrzymałość postaci podczas starć. Jestem w stanie odwdzięczyć się sesją.

Mile widziani są również sojusznicy.
« Last Edit: April 15, 2018, 01:59:09 AM by Wygh »
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Keyes

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 3042
  • Postać: Lo Bolger
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #403 on: April 20, 2018, 09:11:06 PM »
Szukam kogoś, kto zechciałby wprowadzić Keyesa w ten świat. Jest mi obojętne jaka sesja, byleby była ;)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #404 on: April 24, 2018, 11:01:51 PM »
przygarnę sesję bądź sesje typu gadanego, simsowego. prywaty.
nie poprowadzę niestety nic, bo się wypstrykałam na zero z pomysłów, ale mogę pograć.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.