Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 18253 times)

Kanarek

• Gnoll
  • **
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Angus MacLachlan
  • Discord: Kanarek
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #420 on: May 18, 2018, 11:10:35 pm »
Szukam kogoś kto poprowadzi sesję przygodową dla mojego wędrownego rzemieślnika. Coś lekkiego poza Skrajem na rozruszanie postaci.

Kontakt w grze na id 1836

Franky

• Szczur
  • *
    • View Profile
« Reply #421 on: May 21, 2018, 05:52:18 pm »
Szukam kogoś kto poprowadzi sesję dla złodzieja (mag iluzji), lub dołączę do innej sesji w której postać by się w miarę odnalazła i nie straciła przy tym głowy :D (jestem nowym graczem).

ID: 1983

Aćka

• Guest
« Reply #422 on: May 29, 2018, 06:39:00 pm »
PANI SHATISH SZUKA PRZYJACIÓŁ!

Dobra, skoro mam na chwilę waszą uwagę - szukam kogoś, kto tak jak ja ma ochotę aktywnie się pobawić w tych klimatach zbliżającego się końca. Aktywnie - jeden odpis dziennie powinien wystarczyć, choć nie obraziłabym się, gdybym dostała ich więcej.
Tematyka? Mogą być obyczajówkowe Simsy, może być wyprawa z przygodami - ot, na przykład do Calimshanu. Bez większego znaczenia, wszystko da się dogadać. Jedynym moim wymogiem jest wspomniana już aktywność.

Chętnie też zgadam się do karczmy - to jest aktualne w zasadzie codziennie, dopóki nie edytuję tego ogłoszenia.

Nanananaaaaaa... ID 227! :D

Sru

• Skryba
  • Gnoll
  • *
    • View Profile
  • ID: 1515
  • Postać: Zoë Meynadier
  • Discord: Sru
« Reply #423 on: June 28, 2018, 08:52:21 pm »
Zagram coś z odpisami częstszymi niż jeden na tydzień. Tematyka dowolna, może być priv, grupowa, nk, ms.

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
  • Propsy: 18
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
  • ID: 89
  • Postać: Uria
  • Discord: Hydra
« Reply #424 on: November 07, 2018, 01:52:24 pm »
pograłabym, i to jeszcze w ramach 1.0. jakby się nas zrobiła czwórka, to pewnie nawet mogę poprowadzić.

kontakt przez prv w grze (ID 89).
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

[16:20] Wengiel: I will do my best, mom.

Eona

• Guest
« Reply #425 on: November 13, 2018, 02:48:02 pm »
Przygarnę sesję dla mojej jaszczuroczłeczki kowala-wstawdowolnegorzemieślnika! Postać na 2.0
Mogę również ograć jedną lub dwie sesje retrospekcyjne, jeśli kogoś interesuje wycieczka po jaszczurzym mieście Surkh i pieniądze za walki na tamtejszej arenie ;)

Rennar

• Gnoll
  • **
    • View Profile
  • ID: 1704
  • Postać: Pan Kapitan
« Reply #426 on: November 13, 2018, 11:50:08 pm »
Przygarnę sesję (1.5) na rozgrzanie po długiej przerwie. Postac nowa i niedopracowana niczym hity sióstr godlewskich, ale jak to w życiu bywa - wszystko wyjdzie w praniu, a pisać lubię. Wiec zapraszam.

Postać Kall (1704)

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
  • Propsy: 18
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
  • ID: 89
  • Postać: Uria
  • Discord: Hydra
« Reply #427 on: November 19, 2018, 05:42:57 am »
#zagram
Niezobowiązujące simsy na poznanie miasta i mojej własnej postaci. Świeża, niemacana, do rozdziewiczenia. ID 89.

PS pewna trudność polega na tym, że do 26.11 włącznie jestem na urlopie - to oznacza nieregularne odpisy.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

[16:20] Wengiel: I will do my best, mom.

Kanarek

• Gnoll
  • **
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Angus MacLachlan
  • Discord: Kanarek
« Reply #428 on: November 19, 2018, 03:23:29 pm »
#zagram (ale nie z Hydrą, bo z nią już gram :D) #niepoprowadzę

Szukam gry dla mojego obszczymurka, wygnańca z Moonshae, rębajły i powstańca, Angusa MacLachlana. Wynajmę go do wszelkiej pracy wymagającej siekania osób (nieważne dobrych czy złych). Jeżeli potrzebujesz do swojej fabuły najemnika, to pisz! Ja się dostosuję. :)

Eldad

• Sfinks
  • Goblin
  • *
    • View Profile
  • ID: 2001
  • Postać: Malcolm Orther
  • Discord: Eldad
« Reply #429 on: November 20, 2018, 11:54:09 pm »
#zagram

W sumie dowolną sesję na tym, lub na innym planie istnienia. Szukam sesji dla mojego przewodnika po Zewnętrzu, kapłana Shaundakula. Idzie się dogadać w prawie każdej kwestii.

Falco

• Goblin
    • View Profile
  • ID: 1310
  • Postać: Reev/Kocur/Diggins
  • Discord: Falco
« Reply #430 on: November 22, 2018, 03:43:16 pm »
Zagram coś low fantasy swoim Ruathymczykiem (wiking). Bandyckie napady, najemnicze sesje - z chęcią dołączę się do sesji, gdzie trzeba walczyć.

Złomen

• Gnoll
  • **
    • View Profile
  • ID: 1216
« Reply #431 on: November 26, 2018, 12:10:24 pm »
[2481] Powiążę i zaangażuję: wszelkie sprawy niewolnicze, półświatkowe i niecne: topienie szczeniaczków, bicie po mordach rybą, ściąganie alimentów, piłowanie dorobionych na boku rogów czy wchodzenie do domu razem z futryną i grabienie pamiątek po babci - will do.
Zarówno w pojedynkę, jak i w duecie z ajdi 2480. W pakiecie: siwizna gratis!
Nie gwarantujemy niezapominanych przeżyć - raczej odwrotnie. Obyś szybko biegał(a).
Pytania?

« Last Edit: November 26, 2018, 12:39:45 pm by Złomen »

GROMU

• Szczur
  • *
  • Także tego.
    • View Profile
  • ID: 2333
  • Postać: Randal Wryn / Archibald Monroe
  • Discord: GROMU
« Reply #432 on: November 27, 2018, 04:18:02 pm »
Randal Wryn - Poszukiwacz Przygód szukający nowych przygód albo sposobu na zarobek. Przyjmę sesje wszelaki, Randal lubi również dowiadywać się nowych rzeczy.

Dlatego przyjmę sesje w każdym rodzaju. Mam sporo wolnego czasu odpisy dziennie na 100%, pomijając ew. zdarzenia losowe. :)

ID: 2333

Nucziola

• Szczur
  • *
    • View Profile
« Reply #433 on: December 02, 2018, 03:30:44 pm »
Poszukiwana graczka do wsparcia mojego Gonza w 'odzyskaniu' spadku. Zagram też inne sesje z przyjemnością.

Vokun

• Bajarz
  • Otiag
  • *
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Rollan Driks
  • Discord: Vokun/gacek
« Reply #434 on: December 03, 2018, 08:14:33 pm »
Sesja szuka graczy, szukam odważnych ludzi co wybiorą sie na piekielne polowanie i pomogą zabić lodowego giganta