Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 28493 times)

Jedyny Niziołek

• Gnoll
  • **
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 2617
  • Postać: Leonardo
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #405 on: March 11, 2018, 09:55:59 am »
Poszukuję Mistrza Gry na dłużej!

Moja postać poszukuje Metatekstu, każda znaleziona przez niego odrobinka jest bardzo ważna i godna zachowania. Z tegoż względu interesuje mnie spora ilość różnego rodzaju sesji, w których Vincent miałby szansę na odnalezienie (bądź nie, w końcu nie wykluczam niepowodzeń) dokumentów, książek, tekstów, w których znajdowałby się chociaż okruszek. Tematyka przeróżna. Przede wszystkim chciałbym, żeby sesje były przyjemne dla obu stron, stąd moje przyzwolenie na pełną dowolność w wymyślaniu przygód. Wolałbym uniknąć typowo bojowych sesji, ale jakieś drobne walki wchodzą w grę.

W zamian jestem gotowy również poprowadzić fabułę dla jakiejś postaci, jednak ostrzegam: jestem doświadczonym graczem, ale niedoświadczonym Mistrzem Gry. ^ ^"

Kontakt na grze albo na Discordzie (Artysta (2117)).

ObiVanKenobi

• Szczur
  • *
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2254
  • Postać: Ulimer
  • Discord: Ulimer(2254)
« Reply #406 on: March 12, 2018, 12:02:03 am »
Dzień dobry,

poszukuję w miarę doświadczonego lub doświadczonego GM-a, który poprowadziłby mi sesję na planach. Temat dość wymagający, do szlifowania warsztatu, będę odpisywać raczej regularnie, szczegóły dogadamy prywatnie. I wolałbym Discorda.

Pozdrawiam

Temit

• Szczur
  • *
    • View Profile
  • ID: 2255
  • Postać: Temit Jehein
« Reply #407 on: March 12, 2018, 02:28:50 pm »
Witam.
Szukam gm do poprowadzenia sesji, związanych z profesją mojej postaci ( włamy, otrucia morderstwa, kradzieże itp.)

Brute

• Szczur
  • *
    • View Profile
  • ID: 1892
  • Postać: Memed Ali Ata Al'akhaar
« Reply #408 on: March 12, 2018, 08:03:35 pm »
nieaktualne
« Last Edit: March 13, 2018, 09:07:33 pm by Brute »
Deus Lo Vult!

Spaślak

• Goblin
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • Postać: Maria
« Reply #409 on: March 12, 2018, 09:06:27 pm »
Hej! W ramach powstającego Cechu Poszukiwaczy Przygód, stworzyliśmy kanał na Discordzie do poszukiwania sesji i współgraczy. Może na niego wbić KAŻDY, można umówić się tam na sesję z kimś, zaoferować się jako poszukiwacz przygód/najemnik albo zlecić komuś wykonanie zadania. Ogólnie to platforma, gdzie będziecie mogli znaleźć dla siebie fabułę i kumpli/kumpele do niej <3 Ponadto można tam handlować komponentami i docelowo będą też miejsca do rozgrywki fabularnej.

Bardzo pięknie zapraszam Was na: https://discord.gg/9pJVytG

tl;dr: JEST KANAŁ NA DISCORDZIE DO SZUKANIA GRACZY DO SESJI, CHODŹCIE

Velraz

• Guest
« Reply #410 on: March 13, 2018, 07:59:41 pm »
Poszukiwany mistrz gry,

Szukam kogoś kto poprowadzi dla mnie sesję rozwijającą powiązanie mojej postaci z Cienistym Splotem.

kontakt (2241)

Sybirak

• Hobgoblin
    • View Profile
  • ID: 65
« Reply #411 on: March 14, 2018, 04:11:06 pm »
Szukam MG z jakimś ciekawym pomysłem i z chęcią rozpisania jakiejś sesji dla postaci Fida. Ostatnio mało sesji dla niego albo nie mogę się załapać :<

Nieaktualne...
« Last Edit: March 14, 2018, 09:39:39 pm by Sybirak »

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
  • Propsy: 19
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
  • ID: 89
  • Postać: Kyriakos Serafeim
  • Discord: Hydra
« Reply #412 on: March 24, 2018, 11:41:18 am »
zagrałabym jakąś sesję typu simsy - społeczną, towarzyską. mam miejsce na dwie, postaci dostępne są obie :)

nieaktualne
« Last Edit: March 27, 2018, 01:38:40 pm by Hydra »
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Kafariusz

• Gnoll
  • **
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 1939
  • Postać: Berhold ironbeard
  • Discord: Kafariusz
« Reply #413 on: April 04, 2018, 09:15:19 pm »
Tak trochę z innej beczki. Szukam postaci( jednej lub kilku[max 4]), którym mógłbym poprowadzić jakąś sesję związaną z nimi. Najchętniej prywatną, bo chodzi o ćwiczenie się w roli MG. Własny pomysł bardzo mile widziany, ale od biedy sam mogę coś wykminić.

Wersja na chłopski rozum: szukasz kogoś kto poprowadzi wątek dla Twojej postaci to pisz do mnie.
« Last Edit: April 04, 2018, 11:21:33 pm by Kafariusz »

Wygh

• Bajarz
  • Otiag
  • *
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
« Reply #414 on: April 15, 2018, 01:54:51 am »
Szukam kogoś, kto poprowadziły mi niedługą sesję, w której Torlorzelv miały szansę zdobyć moc/zdolność/sprzęt/umiejętność czaropodobną pozwalającą mu zwiększyć przeżywalność. Najlepiej jakiś system ucieczki, unikania starć, wyczuwania zagrożenia, itp. Nie wzgardziłbym także pomysłem zwiększającym w jakiś sposób wytrzymałość postaci podczas starć. Jestem w stanie odwdzięczyć się sesją.

Mile widziani są również sojusznicy.
« Last Edit: April 15, 2018, 01:59:09 am by Wygh »
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Keyes

• Szczur
  • *
    • View Profile
  • Postać: Keyes Hayden
« Reply #415 on: April 20, 2018, 09:11:06 pm »
Szukam kogoś, kto zechciałby wprowadzić Keyesa w ten świat. Jest mi obojętne jaka sesja, byleby była ;)

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
  • Propsy: 19
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
  • ID: 89
  • Postać: Kyriakos Serafeim
  • Discord: Hydra
« Reply #416 on: April 24, 2018, 11:01:51 pm »
przygarnę sesję bądź sesje typu gadanego, simsowego. prywaty.
nie poprowadzę niestety nic, bo się wypstrykałam na zero z pomysłów, ale mogę pograć.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Rennar

• Gnoll
  • **
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 2719
  • Postać: Pan Kapitan
« Reply #417 on: April 25, 2018, 05:36:22 pm »
Szukam czegoś lekkiego, mogą być zwykle gadanki - chodzi mi raczej o fajną dynamikę odpisów, bo coś ostatnio mam za mało torila we krwi

Rennar

• Gnoll
  • **
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 2719
  • Postać: Pan Kapitan
« Reply #418 on: April 25, 2018, 09:42:56 pm »
Szukam sesji dla mojej postaci czarownika Danahin. Raczej przygodówki, coś ciekawego. Nie jestem zbyt dobry into sesije typu gadanki. :)
Moja postać to dość roztrzepany młody czarownik z wielkimi aspiracjami, samouk, cały czas próbuje czegoś nowego, więc może macie pomysł co nowego spróbuje. :D (Tak, piszę z konta Rennara, dopiero teraz zauważyłem, a już nie chce mi się zmieniać. Z tej strony Thelior, Danahin  [1932] piszcie do mnie w grze :)   )

Velraz

• Guest
« Reply #419 on: May 17, 2018, 01:09:14 pm »
To ja też chcę. Ostatnio mam coraz więcej czasu, więc zgłoszę swoją kandydaturę, tudzież anons.
Moja postać Vel'raz poszukuje sesji, zdobywanie magicznej wiedzy, artefaktów, skarbów czy porwania lub morderstwa. Sesje awanturnicze do jakichś ruin czy najazdu na miasto też mi/mu bardzo pasują.
Zapraszam do przejrzenia profilu mojej postaci pod id 2241.