Author Topic: Avka szukam, avka!  (Read 20570 times)

Angie

  • Guest
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #45 on: April 05, 2016, 06:13:53 PM »

Nikt

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 457
  • Postać: Lyraet
  • Discord: Nikt

Athi

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Athelstan
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #47 on: April 12, 2016, 02:33:17 PM »
Siemanko, też mam problem z wynalezieniem avka...
Szukam jakiejś grafiki od kilku dni i nic nie mogę znaleźć, a moje zdolności w ,,przerabianiu" ich są... mizerne, wystarczy powiedzieć. Szukam takiego avka, co to byłby mężczyzną o białych, raczej dłuższych włosach i zaroście->brodzie (preferowane to drugie), z przepaską na jednym, obojętnie którym oku i... najlepiej jakby nie był cholernym Geraltem z Rivii (albo chociaż za bardzo go nie przypominał : (  ). Wiem... duże wymagania...
Wszystkiego mieć nie musi, znaczy, tak mi się wydaje, bo zawsze coś tam można mu dorobić, dajmy na to tą przepaskę na oko. Najgorzej, że teraz wszystko z białymi kudłami i brodą to Geralt ^^

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #48 on: April 12, 2016, 03:26:21 PM »
A Gandalfy i Merliny moga byc?


:*
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Athi

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Athelstan
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #49 on: April 12, 2016, 03:50:59 PM »
Pls nope ^^ w wieku średnim bym poprosił.

Nikt

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 457
  • Postać: Lyraet
  • Discord: Nikt
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #50 on: April 12, 2016, 06:12:07 PM »
« Last Edit: April 12, 2016, 06:16:16 PM by Nikt »

Vin

  • Szczur
  • *
  • Posts: 9
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #51 on: April 12, 2016, 09:25:03 PM »
Wszystkie te widziałem albo mi nie odpowiadają. Nie znaczy to, że nie doceniam poczynionych poszukiwań. A no i tak, miał być ludź, zwykły ludź, ewentualnie coś półelfiego : ) tak jakby komuś się chciało jeszcze poszperać gdzieś :x

Heinhelm

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Heinhelm Sunis
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #52 on: April 13, 2016, 08:08:51 PM »
Witajcie! Poszukuję avka dla młodego mężczyzny (~25 lat) o bladej cerze i smukłej, chudej twarzy.Ponury i/lub zamyślony. Bez znaków szczególnych. Bez pancerza, ewentualnie jakaś skórzana. Bez broni, ewentualnie włócznia. Z góry dziękuje!

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #53 on: April 14, 2016, 01:05:30 PM »
szukam ilustracji do sesji.
Candlekeep w największym skrócie jest twierdzą-biblioteką, złożoną z wież, w których składuje się książki. leży nad morzem, ma grube mury i tak dalej, a centralna wieża jest bardzo solidnie ufortyfikowana. mieszkają tam mnisi o raczej surowej regule życia, chociaż nie asceci.

poszukuję zarówno wnętrz (awesome bibliotek, jadalni, mogą być sypialnie mnichów), jak i widoków na całą twierdzę, jak najbardziej z zielonym dziedzińcem. jeśli ktoś ma fajnego mnicha, który pasuje na intelektualistę (nie na mnicha bojowego!), też przytulę :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.


Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #55 on: April 14, 2016, 02:16:58 PM »
dzięki :) chociaż od pierwszej dostałam zawrotów głowy ._.

natomiast Candlekeep nie jest opuszczoną biblioteką, o nią normalnie na co dzień dbają mnisi, więc chodzi mi o biblioteki zadbane i bez dziur w dachach ;)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Pan Tysiąca Twarzy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 132
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #56 on: April 17, 2016, 11:04:15 AM »
wnętrze biblioteki

Nie ma za co...
Daj młodemu człowiekowi mapę nieba, a odda ci ją jutro… poprawioną.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #57 on: April 17, 2016, 11:15:01 AM »
co ja bym bez Ciebie zrobiła <3
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Kura

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 60
  • Propsy: 8
  • Borys. Radziecki młot miłości.
    • View Profile
  • ID: 1108
  • Postać: Algard
  • Discord: Kura
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #58 on: April 21, 2016, 11:27:20 AM »
Czołem!

Kura wraca  do korzeni! Potrzebuję pomocy w znalezieniu avka a nie jest to misja prosta. Potrzebuję... nieumarłego. Tylko, że musi mieć skórę, więc szkieletopodobne odpadają. Jednocześnie nie może być zanadto zgniły więc zombiepodobne tez odpadają. Nie będzie to wampir ale to dobra baza. Może acz nie musi mieć włosów. Najlepiej jakby był w pancerzu. Nie może być też wybrakowany czyli wszystkie kończyny mają być na swoim miejsu... no, ewentualnie zamiana kończyn chwytnych z człapiącymi wchodzi w grę. Fajnie by było, jakby miał oczy ale nie musi!

Piwo albo sześć dla osoby która trafi w dziesiątkę!

Pająk

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 68
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2988
  • Discord: Pająk
Odp: Avka szukam, avka!
« Reply #59 on: June 10, 2016, 06:20:40 PM »
Avka szukam dla dla usmiechnietej blondynki, zero smutasow. Fajnie, jakby wygladala mlodo.