Author Topic: Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".  (Read 1992 times)

Samow4r

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 28
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 192
Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".
« on: October 23, 2015, 06:27:37 PM »
Największa facebookowa, Polska grupa o RPG, miejsce do dyskuji, reklamy, forum wymiany opinii. 6 tysięcy osób. Wiem, że o niej wiecie, bo sam zacząłem się torilem interesować po waszym poście na ten temat, którzy wrzuciliście tam jakiś rok temu. Myślę, że to dobry moment na aktualizację w tym temacie - wystartowała beta, można poinformować te kilka tysięcy RPGowców, że mogą już napływać na stronę i podróżować po Faerunie :).

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".
« Reply #1 on: October 23, 2015, 07:40:51 PM »
myślę, że powinnaś się przypomnieć chłopakom - pewnie zapomnieli ;)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Nuna

  • Guest
Odp: Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".
« Reply #2 on: October 24, 2015, 02:09:35 AM »
Z tego co wiem ten fanpage nie zgadza się na reklamowanie gier fabularnych, więc nie wiem czy zmienią zdanie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".
« Reply #3 on: October 24, 2015, 11:02:33 AM »
co jakiś czas się zgadzają, jak się ich o to poprosi wcześniej. masa reklam już była, z prośbami o opinie i testy :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Vin

  • Szczur
  • *
  • Posts: 9
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".
« Reply #4 on: November 01, 2015, 11:19:19 AM »
Nie chciałem tworzyć kolejnego tematu, może błędnie, ale cóż :S

Panie i Panowie to jedna sprawa, ale reklama grze by się przydała. Tak sądzę. Rozchodzi mi się o to, że przydałoby się tutaj więcej graczy. Grą - osobiście i tutaj troszkę posłodzę - jestem oczarowany. Stąd pragnąłbym widzieć tutaj więcej i więcej [i więcej] graczy, bez reklamy to się chyba nie uda. Myśleliście nad tym, drodzy Potwórcy? Jakieś topki i inne pierdoły, które sprawdzały się dla vallherówek? Klikanie w banery itd.? Bez mechaniki w grze to by wymagało niestety lojalności i bezinteresowności innych graczy, ale myślę, że koledzy współgracze dzielą moją chęć promowania tak fajnie rozwiązanego TGFa i kilka kliknięć dziennie nie zrobiłoby im różnicy - a pomogłoby, tak sądzę.

Samow4r

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 28
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 192
Odp: Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".
« Reply #5 on: November 01, 2015, 04:52:22 PM »
Toril.org kilkadziesiąt minut po reklamie na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG" :D


Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1055
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Reklama na "Panie i Panowie, zagrajmy w RPG".
« Reply #6 on: November 01, 2015, 05:58:12 PM »
A, a to stąd ci wszyscy nowi dzisiaj :D
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.