Author Topic: U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna  (Read 1997 times)

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna
« on: August 07, 2019, 07:22:09 PM »
Hello, jak dawno nie zajmowałem się tym zajęciem, a z racji nowej zupełnie postaci postanowiłem też odświeżyć swoje dawne umiejętności prowadzenia, i zobaczyć czy wciąż mam to coś. Proponuję więc na rozruszanie prostą, ale myślę przyjemną gierkę:

Polowanie
Ressur spojrzał znad grzbietu swego konia na to nowe, niezwykłe miejsce podczas swej podróży. Uśmiechnął się, i skierował się do miasta by spocząć na noc. Z samego jednak ranka już wiedział,że nie potrafi wysiedzieć na miejscu ani przez chwilę. Szuka więc ludzi odważnych, którzy wraz z nim wyruszą na polowanie.

Zagrożenie: Raczej niskie, maksymalnie średnie
Typ: Krótka prywatna/MS
Nagrody: To, co upolujemy
Zgłoszenia: Na pw Discorda (Vokun) i pw gry. Preferuję jednak Discorda, a przyjmuję postacie na zasadzie pasowania do fabuły i " mojego widzimisie" niż szybkości. Planuje zabrać 2 może trzy osoby.

Zbiorę sobie małą tabelkę i wylosujemy na co będziemy polować. Raczej będą to zwierzęta, trochę bestii i myślę,że jeśli dopisze wyjątkowo szczęście coś ciekawszego.

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
Re: U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna
« Reply #1 on: August 07, 2019, 09:14:21 PM »
Zamykam

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
Re: U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna
« Reply #2 on: August 25, 2019, 10:53:35 AM »
I znów powracam z dziewięciu piekieł Batoru, aby przynieść wam kolejną opowieść. Dzisiaj chce zabrać wa do Rashemenu w ramach pewnej..


Niedźwiedzia przysługa
W mroźnych wiatrach Rashemnu i prastarych lasach, oraz twardej i nieprzyjaznej ziemi płynęła potężna magia, wypełniając całą krainę i napędzając jej niezwykłe cuda. Sprawdźmy czy niezwykłości tej krainy i jej niecodzienność porwą serca bohaterów, i sprawdzą ich umiejętności w płatkach śniegu i lodowych taflach. Poprzez ludzi twardych jak sam lód i wspaniałe jeziora Mulsantiru, wieść niesie,że duchy poraz kolejny przebudzają się, a w swoim gniewie cierpią zwykli śmiertelni ludzie. Och, słodka fortuno czy znajdzie się ktoś, kto ukoi rozwścieczone duchy i przywróci spokój mieszkańcom? Przekonajmy się!

Zagrożenie: Średnie do wysokiego
Typ: krótka/średnia
Nagrody: będą
Zgłoszenia: Na pw Discorda (Vokun) i pw gry. Preferuję jednak Discorda, a przyjmuję postacie na zasadzie pasowania do fabuły i " mojego widzimisie" niż szybkości. Planuje zabrać trzy osoby.

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
Re: U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna
« Reply #3 on: August 27, 2019, 09:09:54 PM »
zamykam
« Last Edit: August 31, 2019, 10:21:13 AM by Vokun »

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
Re: U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna
« Reply #4 on: September 22, 2019, 01:51:20 PM »
Konspekt się mieli, ale już teraz badam opinię, maksymalnie trzy osoby mogę zabrać na niezwykły bal jakiego zdecydowanie goście długo nie zapomną.  Także już niedługo, ale przedwstępnie można się określić.

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
Re: U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna
« Reply #5 on: September 26, 2019, 04:37:42 PM »
Tańczmy więc aż do utraty tchu!

A więc zaczynajmy kolejną z opowieści dziwnych treści. W tej sesji, mam zamiar pokazać wam jak bawi się szlachta w Myratmie, zabrać do tajemniczego świata pełnego intryg na najwyższym szczeblu, skomplikowanych układach balu i kielichów pełnych drogiego szampana o cenach takich,że mało który nawet wiedział o istnieniu takich kwot. Świata która wyciąga swoje dłonie w waszą stroną, i jest w stanie zaoferować całe swoje bogactwo wam w tej jedynej, niepowtarzalnej szansie. Dołącz do świty Hizeryny, szlachcianki z Myratmy która miała tajemniczy sen o wydarzeniach jakie mają pojawić się na balu i pomóż jej rozwiązać zagadkę jaka niedługo owinie się wokół jej gości.

Serdecznie zapraszam
Vokun

Kilka informacji
Zagrożenie: Średnie
Typ: krótka/średnia
Nagrody: będą
Zgłoszenia: Na pw Discorda (Vokun) i pw gry. Preferuję jednak Discorda, a przyjmuję postacie na zasadzie pasowania do fabuły i " mojego widzimisie" niż szybkości. Planuje zabrać trzy osoby, jedna już sobie zaklepała miejsce więc pozostają dwa.

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
Re: U diabła za piecem, czyli sesje Vokuna
« Reply #6 on: September 27, 2019, 08:29:59 PM »
Zamykam