Author Topic: Sesje u Wygha  (Read 9182 times)

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Re: Sesje u Wygha
« Reply #30 on: July 07, 2019, 11:32:06 PM »
ja sesje

(Nie)Cny Rycerzyk

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 24
  • Propsy: 4
  • Internet pamięta.
    • View Profile
  • ID: 2534
  • Postać: R.Barsk
  • Discord: Lucifurr
Re: Sesje u Wygha
« Reply #31 on: July 08, 2019, 07:26:52 AM »
Me zgłasza się.

Sesja z odpisami co 24h i jakoś to będzie.

Kura

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 60
  • Propsy: 8
  • Borys. Radziecki młot miłości.
    • View Profile
  • ID: 1108
  • Postać: Algard
  • Discord: Kura
Re: Sesje u Wygha
« Reply #32 on: July 08, 2019, 08:51:57 AM »
Przetyram Gala w każdej sesji którą zrobisz :D
MS całym serduszkiem.

GROMU

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 20
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2333
  • Postać: Randal | Archibald | Aed
  • Discord: GROMU
Re: Sesje u Wygha
« Reply #33 on: July 08, 2019, 09:54:20 AM »
Ja również chętny!
W razie czego sesja z żywymi odpisami jest spoko. :)

Eonka

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 159
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2699
  • Postać: Mara
Re: Sesje u Wygha
« Reply #34 on: July 08, 2019, 11:50:32 AM »
Chętna na formę MS, sesji już starczy

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Re: Sesje u Wygha
« Reply #35 on: July 31, 2019, 05:04:09 PM »
Klasztor przesuwam na dalszy plan.
Na teraz mogę Wam zaproponować eMeSa w klimacie pościgu.
Młody mag, który miał odpracowywać swoje okrutne zbrodnie, pomagając w szpitalu Ilmaterytów, zbiegł! Po drodze zamordował kilku strażników, członków personelu szpitala i pacjentów.
Kim jest uciekinier? To członek organizacji przestępczej o nazwie Dymiarze.
Zawiązanie akcji:
Każdy z uczestników emesa "wbiega" w fabułę, reagując na narrację opisującą otoczenie i sytuację. Jesteście zainteresowani sprawą z marszu, z ulicy. Nic nie wiedzie o szczegółach akcji. Widzicie tylko jakąś postać, która biegnąc przez miasto nocą, rzuca zaklęcia i ucieka przed strażą.

Kogo szukam? 4 osób, mogą zupełnie się nie znać. Najlepiej aby w zakres arsenału ich możliwości wchodziło szybkie poruszanie się, wspinaczka, akrobatyka, pomysłowość. Nie są to wymagane cechy, ale na pewno się przydadzą.

Możliwe konsekwencję? Okaleczenia i inne poważne uszkodzenia ciała, a także umysłu. Do tego śmierć postaci, ale także możliwość spowodowania zgonu u kogoś innego. Przewiduję nagrody w formię ekwipunku, wpisów do KP i reputacji, ale niczego nie obiecuję. Jeszcze nie napisałem konspektu.

Wreszcie, kiedy?! Skoro Eona ZNOWU zabrała mi sobotę, to będę Was zabawiał w piątek. Od 19 do momentu, aż wszystkie Wasze postacie umrą gdzieś do 24, albo i później.

Proszę się zgłaszać tutaj. Kto szybszy, ten... Szybszy.
« Last Edit: July 31, 2019, 05:08:45 PM by Wygh »
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

(Nie)Cny Rycerzyk

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 24
  • Propsy: 4
  • Internet pamięta.
    • View Profile
  • ID: 2534
  • Postać: R.Barsk
  • Discord: Lucifurr
Re: Sesje u Wygha
« Reply #36 on: July 31, 2019, 05:09:54 PM »
Szybszy!

saren

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 12
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 3100
  • Discord: sarenka#6195
Re: Sesje u Wygha
« Reply #37 on: July 31, 2019, 06:03:52 PM »
JAK TO UCIEKŁ?! ;O Sarmina się załamie, i ją wyrzucą ze straży.

Szybszejsza! Zgłaszam się.
Everybody lies, everybody dies.

Kanarek

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Beatriz, Aed
  • Discord: Kanarek
Re: Sesje u Wygha
« Reply #38 on: July 31, 2019, 07:20:25 PM »
Aed Conway, idealny kandydat

Baba Jaga

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 75
  • Propsy: 1
  • Ciastkożerca
    • View Profile
  • ID: 101
  • Discord: Baba Jaga
Re: Sesje u Wygha
« Reply #39 on: July 31, 2019, 07:33:08 PM »
ja!

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Re: Sesje u Wygha
« Reply #40 on: August 01, 2019, 07:04:00 AM »
Ekipa się zebrała. Widzimy się w piątek o 19.
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Re: Sesje u Wygha
« Reply #41 on: February 05, 2020, 07:29:25 PM »
Cześć!

Zdaję sobie sprawę, że to nie jest najlepsze miejsce do tego typu posta, ale nie znalazłem lepszego.
Swego czasu doszły mnie słuchy, że jako bajarz niewiele robię. Postanowiłem więc tuż przed zwieńczeniem pewnej kampanii, wrzucić tutaj zestawienie sesji tejże, które przeszły przez panel. Pragnę nadmienić, że to nie wszystkie, bo z niektórych nie robiłem podsumowań, były zbyt mało istotne, lub o tym zapomniałem. Ponadto nie ma tutaj jeszcze wielkiego finału, który jest jeszcze przed nami.
Ah... Jeszcze coś. Żeby nie było, to nie są jedyne sesje, jakie prowadziłem jako bajarz, a tylko te powiązane ściśle z fabułą meteorytu.


Zacznę od ciekawostek:

W fabule brało udział 19 unikalnych postaci graczy.
Najrzadziej występującą postacią gracza okazał się (65) Odolan z Suzail, zaliczając tylko jedną sesje.
Najczęściej występującą postacią gracza okazała się (2781) Greta Gidevei.
Postać gracza, która dołączyła najpóźniej okazałą się (2751) Faeynore Ar`Arael.
Nie wszystkie sesje zakończył się sukcesem.
Kilka sesji pociągnęło za sobą negatywne konsekwencje.
Wszystkie niżej wymienione sesje prowadziłem ja i w ani jednej nie wystąpiła moja postać.
Fabułę prowadzę od początku mojego bajarstwa, czyli jakoś w połowie maja, chyba. Daje nam to około 9 miesięcy.
Niektórym się podobały, innym nie. Za niektóre wysłuchiwałem kąśliwych uwag, za inne nie.
Większość fabuły rozgrywała się z Zaz, pod miastem, lub w okolicy.


A tutaj spis sesji z uczestnikami i moim drobnym komentarzem.

1. Wszystko zaczęło się od niewinnego (chyba pierwszego mojego MS jako bajarz). Nie pamiętam tytułu. 8 lub 9 postaci graczy uczestniczyło w nim. Meteoryt, spadł jakieś 20 km na wschód od Zaz i został rozdzielony na 40 fragmentów. Każda z postaci graczy otrzymała po jednym, reszte członkowie organizacji najemniczej Płomienna Pięść, która uczestniczyła w wydarzeniu.

2. Tytuł: Meteorytowe śledztwo
Uczestnicy:
(65) Odolan z Suzail
(1442) Szakran
(2544) Sarmina Lenthi
Notatka:
Postacie w składzie dwóch strażników miejskich i badacz zainteresowali się morderstwem w publicznej łaźni. Tam po raz pierwszy postacie graczy spotkali się z trupem wyssanym z wszelkich płynów. Tam też przesłuchano istotnego światka i dostrzeżono (wtedy jeszcze) mało istotny symbol - Rycerzy Tarczy.
Zaczęło się mniej więcej 23-26 maja 2019 roku. Jakoś tydzień po MS, a zakończyliśmy 20 czerwca.

3. Tytuł: Badanie krateru
Uczestnicy:
- (1442) Szakran
Notatka:
Sesja dla postaci gracza, która na samym początku najbardziej się zajawiła wątkiem. Szkoda, że Zet nie dał rady do końca. Na miejscu spotkał elfy z Tethyru. Wszedł z nimi w komitywę, wymienił kilka faktów, zbadał pobierznie okolicę farmy, gdzie spadł meteoryt i co najważniejsze, nie przerwał druidyckiego rytuału oczyszczenia, czego konsekwencją było rozprzestrzenienie się skażenia.
Sesja zakończona 2019-06-14.

4. Tutaj miała miejsce sesja przed szpitalem Ilmaterytów. Tam zebrało się sporo postaci. Mówiono o meteorycie, o całym tym wydarzeniu i jego konsekwencjach. Dysputę przerwało pojawienie się na placu rannych członków Płomiennej Pięści (organizacja najemników). Okazało się, że wdali się w walkę niedaleko i potrzebują pomocy. Cześć postaci pobiegła z pomocą. Inni zajęli się leczeniem, kolejni ruszyli odwiedzić krater, gdzie spadł metoeryt, a jeszcze inni udali się do prosektorium.

5. Tytuł: Miejsce ataku
Uczestnicy:
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (1108) Kurvel
- (1442) Szakran
- (2544) Sarmina Lenthi
- (2446) Ishellal
Notatka:
Okazało się, że Płomienna Pięść próbowała sprzedać kawałki meteorytu organizacji przestępczej Dym. Wywołała się między nimi otwarta walka, w ferwor której trafiają postacie graczy. Pomagają oni najemnikom, pokonują, przepędzają i zdobywają kilka kawałków meteorytów kosztem Dymiarzy. Zawala się także korytarz, który prowadził do podziemi, skąd przybyli przestępcy.
Sesja zakończyła się 2019-07-09.

6. Tytuł: Szpital
Uczestnicy:
(2781) Greta
(2738) Fenris
Notatka:
Postacie graczy leczą dwie poważnie ranne ofiary walk pomiędzy Płomienną Pięścią, a Dymiarzami. Zyskują tym samym dwa kawałki metorytu.
Sesja zakończyła się 2019-07-13

7. Tytuł: Prosektorium
Uczestnicy:
(2333) Archibald Monroe
(107) Rona Sarash
Notatka:
Badanie zwłok i zdobycie kilku cennych informacji. takich jak: Poznanie przyczyn śmierci ofiar Meteorytowe zabójcy, personalia ofiar i ogólne dane na ich temat, ślady mąki na ofiarach(które sugerowały miejsce pobytu mordercy), wygląd zabójcy i sposób zadawania śmierci.
Sesja zakończyła się 2019-07-17

8. Tytuł: Randka w ciemno
Uczestnicy:
(1442) Szakran
Notatka:
Tutaj Szakran odkrywa, że jest śledzony. Okazuje się, że Elfy z Tethyru cały czas mają go na oku. Szakran dowiaduje się, że można się pozbyć promieniowania za pomocą kawałków meteorytu. Elfy w przyszłości wejdą do miasta by szukać kawałków meteorytów.
Sesja zakończyła się 2019-07-19

9. Tytuł: Meteorytowe spotkanie
Uczestnicy:
(1442) Szakran
(107) Rona Sarash
(2781) Greta
(2333) Archibald Monroe
(2738) Fenris
(52) Sadave
(1310) Ulfroegni Knutsøn
Notatka:
Postacie graczy spotykają się by umówić zdobyte informacje. Tam tez Rona próbuje zlokalizować Meteorytowego Morderce. Udaje się jej to częściowo, ale on również ją lokalizuje. Dzięki temu wie, że jest poszukiwany.
Ustalono, iż należy z kamieniami udać się do napromieniowanych, by na nich przeprowadzić testy leczenia.
Sesja zakończyła się 2019-07-21

10. Tytuł: Przesłuchanie białego w biały dzień
Uczestnicy:
- (2819) Carrius
- (2544) Sarmina Lenthi
Notatka:
Para strażników przesłuchuje młodego czarodzieja, członka Dymiarzy, którzy został schwytany podczas walk w magazynie z Płomienną Pięścią (z sesji Miejsce ataku).
Sarmina i Carrius dowiadują się, że tunele pod magazynem prowadzą do kryjówki Dymiarzy, a ich herszt nazywa się Okłap Kulawy.
Jodef (przesłuchiwany) syn Okłapa Kulawego - młody mag, trafia na służbę do szpitala Ilmaterytów, jako kara za swoje czyny
Sesja zakończyła się 2019-07-28

11. Tytuł: Meteorytowe spotkanie w szpitalu
Uczestnicy:
- (1442) Szakran
- (2333) Archibald Monroe
- (107) Rona Sarash
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (2781) Greta
Notatka:
Drużyna próbuję eksperymentu. Za pomocą magii, kawałków meteorytów i jednej z dwóch dawek leku (stworzonej przez Archibalda) udaje się ściągnąć promieniowanie z jednego, z napromieniowanych NPC. Skutkiem tego owa postać umiera. Drugi z napromieniowanych zostaje jednak uleczony. Roznosi się wieść, iż ktoś potrafi w jakiś sposób leczyć napromieniowanych.
Sesja zakończyła się 2019-08-05

12. Tytuł: Farma Pondmereów
Uczestnicy:
- (2183) Talhalariba
- (2689) Vaenthfade Nuyhr-edh
- (2534) Richard Barsk
- (1882) Iskarr
Notatka:
Postacie graczy przegrywają starcie z bandytami, jak się DUŻO później okazuje członkami Rycerzy Tarczy. Postacie zostają napromieniowane i muszą się liczyć z tego konsekwencjami. Leśny Elfy z Tethyru pomagają postaciom graczy wyjść żywym z opresji.
Sesja zakończyła się 2019-08-06

13. Tytuł: Przesłuchanie skurwysyna
Uczestnicy:
- (2819) Carrius
Notatka:
Tutaj krótko. Carrius dla własnej przyjemności podczas przesłuchania podpalił i zamordował Jodefa, przybranego syna Okłapa Kulawego (herszta Dymiarzy). W wyniku czego Carrius w przyszłości stracił prace.
Sesja zakończyła się 2019-08-20

14. Tytuł: Meteorytowe spotkanie II
Uczestnicy:
- (1442) Szakran
- (1882) Iskarr
- (2183) Talhalariba
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (2333) Archibald Monroe
- (2781) Greta
- (107) Rona Sarash
- (2544) Sarmina Lenthi
- (2534) Richard Barsk
- (2689) Vaenthfade Nuyhr-edh
Notatka:
Znów wymiana zdobytych informacji, tym razem dodatkowo w towarzystwie tych, którzy pokonani wrócili z farmy.
Sesja zakończyła się 2019-08-23

15. Tytuł: Dziwka bez ambicji
Uczestnicy:
- (52) Sadave
- (2781) Greta
Notatka:
Postacie miały spotkanie z grupą, która pokonała drużynę z sesji Farma Pondmereów. Nie wiedzą jednak o ich tożsamości. Rycerze Tarczy incognito zabierają Grete na przejażdżkę, w której umawiają się z nią na wizytę leczniczą w szpitalu Ilmaterytów.
Sesja zakończyła się 2019-09-03

16. Tytuł: Elfy z farmy
Uczestnicy:
- (1442) Szakran
- (1882) Iskarr
- (1108) Gal Lante
Notatka:
W wyniku tej sesji zawiązuje się współpraca między postaciami, a elfami, którzy obiecali pomóc w zwalczaniu skażenia i walce z meteorytowym mordercą.
Sesja zakończyła się 2019-09-05

17. Tytuł: Badanie meteorytu - Laboratorium
Uczestnicy:
- (1882) Iskarr
- (107) Rona Sarash
- (2333) Archibald Monroe
- (2689) Vaenthfade Nuyhr-edh
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (2781) Greta
- (2183) Talhalariba
- (2534) Richard Barsk
Notatka:
PG spotkali się w laboratorium uniwersyteckim i tam przeprowadzano eksperymentu i badania.
Efektem tychże było wzbogacenie się w wiedzę, w temacie kawałków meteorytu.
Sesja zakończyła się 2019-09-10

18. Tytuł: Cena rozwoju
Uczestnicy:
- (88) Horace Marakhill
Notatka:
Horace trafia na zlecenie do Pana Donkrena Ilhantiema, który stał się posiadaczem pokaźnej liczby kawałków jaja, które jak się okazało jest niezbędnym składnikiem lekarstwa na promieniowanie. Horace wtedy jeszcze o tym nie wiedział. Zbadał skorupę i stworzył z niej kilka unikalnych specyfików.
Sesja zakończyła się 2019-09-12

19. Tytuł: Spotkanie z obcym
Uczestnicy:
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (107) Rona Sarash
Notatka:
Ulf miał sen, z nim udał się do Rony. Ta dzięki swoim zdolnościom odkrywa wiadomość zapisaną we śnie. Postacie spotykają się w łowcą, który okazuje się polować na Meteorytowego Morderce. Zawiązują układ i przetransportowują go do Zaz.
Sesja zakończyła się 2019-10-03

20. Tytuł: Tymczasem we młynie...
Uczestnicy:
- (2534) Richard Barsk
- (1442) Szakran
- (2183) Talhalariba
- (2689) Vaenthfade Nuyhr-edh
Notatka:
Postacie udają się na zwiad do Starego Młyna, którego miejsce wyśniła, a później znalazła na mapach Rona wraz z Archibaldem. W wyniku zwiadu tworzy się spore zamieszanie w jednej z dzielnic. Meteorytowy Morderca zostaje znaleziony, ale ucieka bez trudu, wykrywając zwiadowców. Miejsce jego nowej kryjówki zostaje owiane tajemnicą.
Sesja zakończyła się 2019-10-13

21. Tytuł: Meteorytowe spotkanie w szpitalu II
Uczestnicy:
- (1442) Szakran
- (52) Sadave
- (107) Rona Sarash
- (1882) Iskarr
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (2534) Richard Barsk
- (2183) Talhalariba
- (2689) Vaenthfade Nuyhr-edh
- (2333) Archibald Monroe
- (88) Horace Marakhill
- (2544) Sarmina Lenthi
- (2781) Greta
Notatka:
Wielka imba w szpitalu. Grupa Rycerzy Tarczy, którzy mieli spotkać się z Gretą, wpadają w pułapkę. Grupa zostaje rozbita, częściowo pojmana przez straż, częściowo zabita, częściowo udaje się uciec.
Sesja zakończyła się 2019-10-13

22. Tytuł: Tłumacz się kapłanko!
Uczestnicy:
- (2781) Greta
Notatka:
Greta tłumaczy się Gregoremu - zarządcy szpitala, gdzie odbyła się imba. Wynikiem tego jest narzucenie na niej Znaku Winy i odesłanie w niedalekiej przyszłości na pielgrzymkę.
Sesja zakończyła się 2019-10-23

23. Tytuł: Tłumacz się strażniczko!
Uczestnicy:
- (2544) Sarmina Lenthi
Notatka:
Sarmina udaje się na dywanik do Olvana w celu wytłumaczenia się ze swojego udziału w wydarzeniach mających miejsce w sesji "Meteorytowe spotkanie w szpitalu II". W wyniku tego Sarmina zostaje zawieszona w służbie, w skutek czego sama odchodzi ze straży.
Sesja zakończyła się 2019-10-20

24. Tytuł: Rozprawa
Uczestnicy:
- Rona Sarash (107)
- Iskarr (1882)
- Horace Marakhill (88)
- Richard Barsk (2534)
- Szakran (1442)
- Talhalariba (2183)
- Vaenthfade Nuyhr-edh (2689)
- Ulfroegni Knutsøn (1310)
- Sarmina Lenthi (2544)
- Sadave (52)
- Faeynore (2751)
- Greta (2781)
Notatka:
Rozprawa sądowa jest efektem imby w szpitalu. Finalnie postacie odkrywają fortel i zostają zmyte z nich oskarżenia.
Sesja zakończyła się 2019-11-19

25. Tytuł: Dymy z Dymiarzami [Meteoryty]
Uczestnicy:
- (1108) Gal Lante [skapitulował]
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (2819) Carrius
- (2544) Sarmina Lenthi
- (2446) Ishellal [skapitulował]
- (1442) Szakran [skapitulował]
Notatka:
Drużyna udała się zawalonym (juz odgruzowanym) tunelem, który prowadzi do kryjówki Dymiarzy. Postacie po kilku przygodach docierają na miejsce, namierzając tym samym drużynie uderzeniowej strażników miejsce kryjówki. Akcja się powodzi, a grupa przestępcza zostaje w większości rozbita.
Sesja zakończyła się 2019-11-24

26. Tytuł: Zupełnie zwyczajna wizyta u Pana Donkerna
Uczestnicy:
- (88) Horace Marakhill
- (2781) Greta Gidevei
- (2689) Vaenthfade Nuyhr-edh
Notatka:
Postacie odwiedzają posiadłość Pana Donkerna. Na miejscu znajdują zamordowanych wszystkich mieszkańców. Ślady wskazują na Meteorytowego Morderce. Okazuje się, że kawałki skorupy jaja również zniknęły. Zostały jednak ślady Mordercy. Czas na tropienie.
Sesja zakończyła się 2020-01-02

27. Tytuł: Przedostatnia prosta
Uczestnicy:
- (1310) Ulfroegni Knutsøn
- (2534) Richard Barsk
- (2819) Carrius
- (1882) Iskarr
- (2183) Talhalariba
- (2751) Faeynore Ar`Arael
- (88) Horace Marakhill
- (107) Rona Sarash
- (2689) Vaenthfade Nuyhr-edh
- (2781) Greta Gidevei
- (2544) Sarmina Lenthi
Notatka:
Z resztek jaja zdobytych w rezydencji Pana Donkerna stworzono lekarstwo na efekty promieniowania. Zdjęto je z czterech postaci, podano im lek i uzdrowiono magicznie. Przeprowadzono naradę, wynikiem której rozpoczęło się polowanie na Meteorytowego Morderce - Istnienie. Odbyła się próba magicznego namierzenia Istnienia, a także przeprowadzono rytuał z Bystrym Pawiem.
Czas przygotowań się skończył. Posłano po sprzymierzeńców i wyruszono ulicami Zaz tropić Istnienie.
Sesja zakończyła się 2020-02-04


Po co to umieszczam tutaj? Chyba głównie po to aby ktoś poklepał mnie po plecach i powiedział "Jednak zrobiłeś więcej niż niewiele". Właściwie to nie wiem, czy to, co zrobiłem jako bajarz, to sporo, ciężko jest mi ocenić. Może w porównaniu do innych rzeczywiście to jest niewiele. Z drugiej strony przecież nie chodzi o ilość, a jakość, o dobrą zabawę. Mam nadzieję, że gracze, którym prowadziłem tę fabułę, biorąc całe swoje uczestnictwo i podliczając je pod kreską, wyliczyli z równania coś dodatniego. ;)
Przed nami i tak jeszcze wielki finał, który to pewnie zostanie głównie zapamiętany. Wypadałoby tego nie spierdolić. Dam z siebie wszystko.
Dziękuję i pozdrawiam!

PeeS
Jak skończę Meteoryt, to pewnie znajdę więcej czasu i chęci na prowadzenie czegoś innego, zdecydowanie mniejszego.
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Eonka

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 159
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2699
  • Postać: Mara
Re: Sesje u Wygha
« Reply #42 on: February 06, 2020, 01:37:08 PM »
Możesz śmiało zaliczać swoją fabułę do grona tych paru ogromnych, które łączyły graczy z całej gry. Było takich naprawdę mało, a ty udowadniasz, że można taką poprowadzić nawet samemu. Ode mnie masz poklepanie po plecach po prostu jako dobry i wytrwały MG.

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Re: Sesje u Wygha
« Reply #43 on: February 06, 2020, 06:46:31 PM »
O cholera! Dzięki! Nie spodziewałem się tego po Tobie.
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Re: Sesje u Wygha
« Reply #44 on: July 28, 2021, 10:09:06 AM »
Tajemniczy archipelag.


"Faktoria Handlowa nie pozostała jednak ślepa na relacje załogi własnego statku..."

Nic, czego jeszcze nie było. Nic, co nie dzieje się teraz. Nic, co nie będzie mieć miejsca w przyszłości. Ktoś szuka najemników do wyprawy po skarby na niezbadanym archipelagu, który został jakiś czas temu odkryty. Tym kimś jest Blorias Okrutnik, który obiecuje gruszki na wierzbie, a przynajmniej tak mówią. Najlepiej samemu się o tym przekonać w karczmie Pod Kosmatym Zadkiem. Łatwo rozpoznać tego pana. Na oko 40 lat, ponura mina, niezadbany, śmierdzi cytrusami i kiepskiej jakości tytoniem, człowiek.


___________
Szukam poszukiwaczy przygód/skarbów/zarobku/magii. Kompletuję drużynę na wyprawę po niezbadanych obszarach.
Zapewne przydadzą się umiejętności przetrwania, magiczne, walki, uzdrawiania, łamania zabezpieczeń i ktoś łebski.
Nie szukam postaci indywidualistów, którzy mają problem ze współpracą, podporządkowaniem się i stroją fochy.

Przyjmuję zgłoszenia fabularne. Sesja prywatna (ID 3399), lub karczma. Będę wpadał do Zadka przez parę najbliższych dni. Można będzie zastać tam Bloriasa i pogadać.
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.