Author Topic: Poprawa prywatnych sesji  (Read 2251 times)

Szescian

  • Szczur
  • *
  • Posts: 3
  • Propsy: 0
    • View Profile
Poprawa prywatnych sesji
« on: October 18, 2015, 05:40:40 PM »
Gra jest naprawdę dobra i przyjemna, ale bardzo brakuje mi automatycznego odświeżania na prywatnych sesjach (żeby nie było potrzeba odświeżać przeglądarki - by nowe wypowiedzi pojawiały się same)

Kahea

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Poprawa prywatnych sesji
« Reply #1 on: October 19, 2015, 10:51:50 PM »
Podpisuje się pod tym całym swoim sercem.
"Gdybym była deszczem,
Który łączy niebo z ziemią,
Mogłabym złączyć się z Jego sercem i uspokoić je…"

Czohracz

  • Szczur
  • *
  • Posts: 5
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Poprawa prywatnych sesji
« Reply #2 on: October 21, 2015, 08:53:50 PM »
Albo chociaż autorefresh strony od czasu do czasu, aby robiąc coś innego w innym miejscu przeglądarki, dostać coś w stylu "(1) Toril" lub pop-up ewentualnie (chociaż to niewygodne), kiedy pojawi się odpowiedź (poczta) w którymś wątku z tych czterech kategorii przy avatarze.

Moskier

  • Admin
  • Łupieżca Umysłu
  • *****
  • Posts: 332
  • Propsy: 1
  • spec. ds. PB
    • View Profile
Odp: Poprawa prywatnych sesji
« Reply #3 on: October 22, 2015, 11:31:09 PM »
Myślałem o tym, żeby coś takie zrobić na wzór facebooka (no może bez dźwięków :)) i jest to w planach, tylko nie najbliższych. Póki co są pilniejsze sprawy którymi trzeba się zająć, ale pomysł jak najbardziej do zrealizowania.

Crowell

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 88
  • Propsy: 0
  • Mistrz kowalstwa chcący zostać uzdrowicielem
    • View Profile
  • ID: 56
  • Postać: Gintar Yrozingan
Odp: Poprawa prywatnych sesji
« Reply #4 on: October 29, 2015, 04:38:32 AM »
Gdzieś kiedyś pisałem o dodatku do przeglądarki. Próbowałem nawet sam naskrobać takowy ale mi nie wyszło :( Może takie rozwiązanie było by łatwiejsze do zrobienia? Ikonka po prawej koło addblocka i innych. Wystarczy się zalogować a ikona się zapala gdy dostajemy odpowiedź na sesję, odpowiednio na czerwono, zielono, lub na niebiesko w przypadku wiadomości prywatnej :)

Moskier

  • Admin
  • Łupieżca Umysłu
  • *****
  • Posts: 332
  • Propsy: 1
  • spec. ds. PB
    • View Profile
Odp: Poprawa prywatnych sesji
« Reply #5 on: October 29, 2015, 03:21:10 PM »
Nigdy się nie bawiłem w modowanie przeglądarek, ale dla mnie prościej będzie zrobić powiadomienia w przeglądarce :D

Coria

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 71
  • Propsy: 0
  • Krocząca wśród cieni
    • View Profile
Odp: Poprawa prywatnych sesji
« Reply #6 on: October 29, 2015, 05:12:39 PM »
Santic albo Orodlin (a przynajmniej tak mi się zdaje) ma jakiś wbudowany system powiadomień, który informował co najmniej o nowej poczcie. Skrypt oparty na dodatku do przeglądarki, zwanym greasemonkey (czy jakoś podobnie).

Tak tylko podpowiadam, w razie czego, bo powiadomienia mnie nie grzeją ni ziębią ;p