Trzeci Materialny > Plenarne ścieżki

Matka Plonów

(1/4) > >>

Zet:
Plotka przeszła po Zaz lotem błyskawicy.
Świątynia Chauntei poszukuje śmiałków.
Rzekomo stała się jakaś tragedia... albo miała się stać tragedia i trzeba jej było zapobiec?
Plotki mówiły coś o pożarze, inne o śmierci matki przełożonej, a inne jeszcze o tym, że świątynia szykuję się na wojnę z wyznawcami złych bóstw.

Z tych wszystkich plotek tylko jedno było pewne: świątynia Chautei w Zaz poszukuje śmiałków.

Miejsce akcji: Gdzieś poza Zaz!
Rodzaj sesji: Krótka
NK: Prawdopodobnie
Poziom niebezpieczeństwa: Raczej wysoki
Liczba miejsc: 4-5
Dla kogo: dla zbrojnych, kapłanów, magów i tropicieli. Dla tych, którzy potrafią walczyć i nie boją się odebrać życia

Dodatkowe uwagi:
1. Zgłoszenia proszę wrzucać w temacie, razem ze swoim ID, jeśli masz więcej niż jedną postać - napisz, którą chcesz grać
2. Pytania można wrzucać w temacie, lub do mnie na Disco: Zet(1442), lub w grze: ID1442
3. Będę cisnął o odpisy. Chcę odpisywać raz na 24 godziny (z wyłączeniem weekendów), więc od razu zastrzegam, że mogę cisnąć o odpisy, albo odpisywać nie czekając na spóźnialskich! Ostrzegam przed czasem ^_^
4. W ramach nagrody za sesję będą rzeczy, jakie? Się zobaczy, ale nie wykluczam reputacji, aspektów, przedmiotów i pieniędzy.
5. W sesji będzie walka i może być jej dużo. Walka u mnie jest zwykle krwawa, brutalna i bezlitosna. Istnieje realne ryzyko śmierci i/lub okaleczenia postaci
6. Przyjmę dowolne pytania :o
7. o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo będą mieli ci, którzy u mnie nie grają, lub nie grali wcześniej

Hydra:
ID 89. Kyriakos Serafeim.

jest kapłanem - bojowy w stopniu podstawowym, ale buduję go pod buffy/debuffy. postać początkująca.

V jak V8:
Sornae (2524)
- kapłan Helma nastawiony na leczenie;
- walka bronią drzewcową

SzelkiPana:
Zgłaszam mojego pastuszka [2377]. Jako oddany wierny Chauntei nie może przejść obojętnie wobec takiej sytuacji!

Zwiadowca i rzucający nożami posiadacz magicznej owcy bojowej.

Wygh:
218 - Brem Eclipse

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version