Author Topic: Między dobrem a złem  (Read 209 times)

Aktor

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 70
  • Propsy: 14
    • View Profile
  • ID: 1984
  • Postać: Ayvil Nekromanta
  • Discord: Aktor
Między dobrem a złem
« on: December 06, 2018, 06:14:29 pm »
Nowy temacik. Prowadzić będę sesje po dwóch stronach barykady - dla postaci dobrych oraz dla tych złych. Historie między nimi tworzyć się będą w dłuższe kampanie, a pewnie i będą się przeplatać.
Jeśli nie stwierdzono inaczej:
Liczba graczy: około 4 na sesję;
Niebezpieczeństwo: umiarkowanie wysokie. Postaci mogą zginąć przez głupotę lub z własnej woli, ale ciężkie rany, klątwy, więzienie czy negatywna reputacja może trafić się każdemu.
Wszelkie zgłoszenia najlepiej na PW, id 1984.

Gotowi? To zaczynam.

Zwiadowcy - NABÓR ZAMKNIĘTY
Od lat powtarza się plotki o tym, że w lesie Mir na południu Tethyru grasują giganci, drowy i smoki. A teraz zaginął kupiec z obstawą, który regularnie zapuszczał się w ten las handlować z tamtejszymi elfami. Choć za sprawdzenie co się z nim stało gildia oferuje nagrodę, ważniejsza może być odpowiedź na to ważne pytanie.
Co tak naprawdę kryje las Mir?
Dla kogo: tropiciele, druidzi i zwiadowcy przodem, ale tak naprawdę każda dobra postać chętna do pomocy może się tam znaleźć.
Nagrody: drobne, może i magiczne, ale wymagać będą szukania. No i złoto.Zuchwała kradzież - NABÓR ZAMKNIĘTY
Pewien czarodziej bardzo chciałby klejnoty Omlar, które niedawno trafiły do pewnego chciwego szlachcica spod Zazzespuru. Sowicie nagrodzi tych, którzy tę klejnoty zdobędą. Kradzież? Wymuszenie? Okup? Pełna dowolność.
Nawet, jeśli wymagać to będzie wybić wszystkich co do nogi.
Dla kogo: złodzieje i włamywacze przede wszystkim, ale generalnie każda zła postać bez oporów znajdzie dla siebie kącik.
Nagrody: prócz złota, otrzymanego i zagrabionego, każdy złodziej otrzyma magiczną broń. Ich liczba jest jednak ograniczona!


PS:
Z powodu dużego zainteresowania, szybko powstaną podobne sesje. Polecam śledzić temat :)
« Last Edit: December 09, 2018, 09:51:03 pm by Aktor »