Author Topic: Oświadczenie - odpowiedź  (Read 2034 times)

Eona

• Guest
Oświadczenie - odpowiedź
« on: November 19, 2018, 11:54:56 am »
Ogólnie nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Niestety zrobiłyście z siebie trochę pośmiewisko, spowodowane głupimi interpretacjami i nadwrażliwością.

Premedytacyjne zaproszenie Pandy? Fajna interpretacja, bo potem godzinę mieliśmy rozkminę, co za idiota ją zaprosił.

Istnienie Hateparku nigdy nie było tajemnicą, to po prostu miejsce do odreagowania. Dałybyście też bana za prywatną korespondencję? Widocznie tak.

Może głupio było wam dawać bana ponad dwudziestu osobom, które tam były i aktywnie śmieszkowały? Uwziełyście się na cztery osoby, robiąc z nich kozła ofiarnego, całkiem ignorując resztę.

Rozumiem, że Panda z powodu dumy postanowiła przemilczeć wiele pochwalnych wiadomości dla innych osób. Czy to dla obsów, czy to Spookie. Hatepark to miejsce nie tylko do szydzenia jakby nie patrzeć.

Panda, kijowy z ciebie twórca gry i niestety to przykra prawda

Pandora

• Banshee
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 2061
  • Postać: Magaidh
  • Discord: Pandipuff
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #1 on: November 19, 2018, 12:10:27 pm »
Ten idiota, o którym mówisz, to Twój chłopak, który siłą rzeczy uczynił prywatne nieprywatnym. Odnośnie mojego wkładu w tworzenie gry - o niczym nie masz pojęcia. Reszta postu zakrawa o hipokryzję i nie będę tego w ogóle komentować.

Eona

• Guest
« Reply #2 on: November 19, 2018, 12:13:10 pm »
Wiem, że to mój chłopak i niczego to nie zmienia w praktyce.

Spookie

• Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
« Reply #3 on: November 19, 2018, 12:17:26 pm »
"Chwalenie innych osób" to nie są okoliczności łagodzące ludzką złośliwość, jadowitość i ogólne wysiłki w zatruwaniu społeczności. Tak chętnie oskarżacie nas o "kolesiostwo", a tego nie widzicie? Przykro mi. Nauczycie się wreszcie, że ja JESTEM sprawiedliwa i nieprzekupna pochlebstwami.

Możecie sobie prywatnie pisać co chcecie - nie jesteśmy państwem policyjnym - ale w momencie kiedy to przestaje być prywatna dyskusja i zostaje to rzucone w twarz graczki, to ja jestem zmuszona zareagować.  Odciąć zakażone tkanki, żeby ocalić resztę organizmu.

Eona

• Guest
« Reply #4 on: November 19, 2018, 12:18:55 pm »
Zasadniczo hipokrytką jesteś ty Panda.

Spooki, to czekam na tego bana prawie dwudziestu osób. Naprawdę. Obecnie działacie wybiórczo.

Mogę za swoje stanowisko nawet dostać bana, bo widzę, że na disco już mam.

Nemesis

• Szczur
  • *
  • Propsy: 2
    • View Profile
« Reply #5 on: November 19, 2018, 12:27:37 pm »
Bany poszły dla tych, na których starczyło "dowodów", jeśli uważasz, że więcej osób sobie zasłużyło zawsze możesz ich wpisy zrobić publicznymi :)
Nie zachęcam do takiej praktyki, ale banów starczy dla każdego chętnego.

Eona

• Guest
« Reply #6 on: November 19, 2018, 12:30:49 pm »
Po prostu widać, że Panda szukała haków na konkretne osoby, a nie na ogół. To jest słabe.
Niby nie ma kolesiostwa, wszystko cacy, ale spróbuj mieć inne zdanie, to skończysz w błocie. Zawsze tak tu było.

Pandora

• Banshee
    • View Profile
« Reply #7 on: November 19, 2018, 12:39:56 pm »
Uwierz mi, że niczego nie szukałam i z całą pewnością wolalabym tego wszystkiego nigdy nie znaleźć.

Eona

• Guest
« Reply #8 on: November 19, 2018, 12:42:37 pm »
Więc +1 za wybiórczość ponownie

Pandora

• Banshee
    • View Profile
« Reply #9 on: November 19, 2018, 12:44:32 pm »
Nie wiem, co próbujesz udowodnić teraz. Użyłam wyszukiwarki, wpisałam nasze nicki, wysłałam do Spookie. To takie szokujące?

Nemesis

• Szczur
  • *
    • View Profile
« Reply #10 on: November 19, 2018, 12:44:40 pm »

Zdanie można mieć. A jeszcze jak się je potrafi przekazywać w cywilizowany sposób to już w ogóle jest cacy :).
Jak ktoś jest chamski - niech sobie będzie.
Ale jak ktoś jest chamski i rzuca tym na prawo i lewo - to go nikt tutaj nie chce :).

Jeśli uważasz, że administracja postąpiła niesprawiedliwie (decyzja na podstawie materiału, który dostali) - Twoje prawo, moim zdaniem sprawiedliwiej się tego zrobić nie dało.

Jeśli uważasz, że Panda postąpiła niesprawiedliwie, bo w momencie jak czytała rzeczy dla niej bardzo przykre, nie zrobiła zrzutów z całej historii kanału, to zachęcam do przemyślenia tematu jeszcze raz.

Osoby, które bana dostały - zasłużyły sobie, jeśli ktoś inny wypowiadał się podobnie, to wie czego się spodziewać w momencie jak tego typu wypowiedzi staną się publiczne, a nie prywatne.

Łotr

• Hobgoblin
  • Propsy: 5
    • View Profile
« Reply #11 on: November 19, 2018, 12:49:22 pm »
Panda pewnie włamała się na tego Discorda, zhakierowała zaproszenie, potem zfabrykowała i umieściła tam wpisy pod nickami znienawidzonych przez siebie osób, a następnie przekazała Spoo. Tak było, nie zmyślam. I wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki!

Eona

• Guest
« Reply #12 on: November 19, 2018, 12:49:38 pm »
W sumie nawet nie potrzebuję bana.
Niech tą grę trafi szlag, niech szlag trafi osoby, które się wypowiadają nie widząc wielu rzeczy na oczy.
Żałuję czasu, który poświęciłam na pomoc w rozwoju tej gry, skoro i tak przyszła panda, by zjebać mnie za to, co na przykład przy wiki zrobiłam.
Bo Pandzie trzeba chamstwem w twarz, by dotarło. I dobrze, że bolało, może bolało choć w ułamku tak ja mnie, gdy moje starania były równane z błotem.

Nemesis

• Szczur
  • *
    • View Profile
« Reply #13 on: November 19, 2018, 01:15:02 pm »
W sumie nawet nie potrzebuję bana.

Jak zmienisz zdanie to daj znać :P

Niech tą grę trafi szlag, niech szlag trafi osoby, które się wypowiadają nie widząc wielu rzeczy na oczy.
Żałuję czasu, który poświęciłam na pomoc w rozwoju tej gry, skoro i tak przyszła panda, by zjebać mnie za to, co na przykład przy wiki zrobiłam.
Bo Pandzie trzeba chamstwem w twarz, by dotarło. I dobrze, że bolało, może bolało choć w ułamku tak ja mnie, gdy moje starania były równane z błotem.

Cywilizowane, rzeczowe dyskusje są zawsze mile widziane. Podejście "trzeba chamstwem w twarz" - niezależnie od pobudek, nie będzie tolerowane.

Pozdrawiam cieplutko  :)
« Last Edit: November 19, 2018, 01:17:47 pm by Nemesis »

Va5syl

• Otiag
  • Propsy: 5
  • Kupię zimnioki.
    • View Profile
  • ID: 52
  • Postać: SADAVEEEEEEEE
« Reply #14 on: November 21, 2018, 12:37:25 am »
Powiem tak, posądzanie o wybiórczość i kolesiostwo jest tutaj co najmniej nie na miejscu.
Część ze zbanowanych osób była "zaufana" miała funkcję lub z tego co słyszałem dostęp do tajnych testów.

Eona, o ile rozumiem (poniekąd) to że jesteś podenerwowana, to postaraj się uspokoić i spojrzeć na to bez emocji.
Co najmniej kilka osób z tych screenów zachowało się w sposób - przepraszam za słowa - skurwysyński. Czy mieli powody by mieć takie nastawienie do obsów? Może. Nie wiem. Mam to w dupie.
Problem w tym, że jak dla mnie to ich zachowanie było gorsze od tego co robił Leif. Leif był owszem toksyczny i rzucał mięsem w obsów i paru graczy, ale on przynajmniej się kurwa z  tym nie krył.
Część z osób które wypowiadały się w najbardziej soczysty sposób na temat twórców gry... blisko z nimi współpracowała, udawała ich dobrych znajomych, była funkcyjnymi którzy twarzą w twarz nie mieli im nic do zarzucenia. (Cholernie mnie kusiło, żeby zacząć wskazywać palcem i powiedzieć "a nie mówiłem?", ale postanowiłem sobie to darować... przynajmniej na samym początku)

Skoro trzeba "chamstwem w twarz" to po wizycie na kurwidołku Panda powinna dostać olśnienia, bo takiego wiadra pomyj jakie tam mogła znaleźć nikt na nią do tej pory nie wylał. Było parę osób które próbowały, ale no... ekhm. ADMINOFASZYZM je odstrzelił.

Więc... zważywszy na to kim była dla gry część osób które dostały bana... nie mam zielonego pojęcia dlaczego Panda i Spoo miałyby "szukać na nich haka".

A To że Rawij jej wysłał zapro... nie wiem. Z jednej strony wypadałoby go bronić, bo wkurwianie kogoś dla samego sprawiania tej osobie przykrości jest nawet poniżej mojego poziomu, ale z drugiej? Jeśli nie zrobił tego z premedytacją, to świadczyłoby o tym, że studiować prawo mogą osoby nawet z jednym jednym punktem inteligencji na KP.