Author Topic: K.U.P.A. - Klub Uszczęśliwiających Przygód Adaptowanych  (Read 969 times)

Kanarek

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Beatriz, Aed
  • Discord: Kanarek
K.U.P.A. - Klub Uszczęśliwiających Przygód Adaptowanych
« on: November 15, 2018, 09:45:00 PM »
Cześć! Zrobiłem KUPĘ, bo dorwałem się do książek z DeDekowymi przygodami i pomyślałem, że zaadaptuję je do naszych Torilowych realiów. KUPA będzie eksperymentem. Dowiemy się czy takie adaptacje mają sens, jak je balansować i dobrze się nimi bawić.
Mam nadzieję, że KUPA sprawi nam dużo radochy!




W marcu obchodziliśmy dziesiątą rocznicę śmierci Gary'ego Gygaxa, twórcy Dungeons and Dragons, człowieka bez którego gry fabularne jakie znamy mogłyby nie powstać. Dlatego proponuję, abyśmy uczcili protoMG sesją na podstawie chyba najsławniejszego scenariusza do Advanced D&D - Tomb Of Horrors.




GROBOWIEC STRACHU



Gdzieś pod jednym ze wzgórz Wysokiego Wrzosowiska leży złowroga, zdradliwa niczym labirynt krypta. Legendy głoszą, iż wypełniona po brzegi skarbami czeka na grupę śmiałków, którzy mieliby na tyle odwagi aby po nie sięgnąć. Strzeżcie się jednak awanturnicy, bowiem Ten który jest w niej pochowany pozostawił na straży swych bogactw krwiożercze bestie i podstępne pułapki.
Nie znacie się długo, nie ufacie sobie. Coś jednak was łączy; nieważne czy jest to chciwość, ciekawość, czy pociąg do przygody. Będziecie musieli współpracować i wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Inaczej nie wyjdziecie z grobowca żywi.


Rodzaj sesji: Dungeon crawl
Ilość miejsc: 5/6. (ZAMKNIĘTA)
Zagrożenie: Bardzo wysokie.
Zapisy: W grze, do ID 1836.
Uwagi: Ta przygoda zaprojektowana jest pod śmiertelny poziom zagrożenia, ale zapewnia duże nagrody. Więc warto. You have been warned.
« Last Edit: November 22, 2018, 11:43:28 AM by Kanarek »