Author Topic: Skraj High  (Read 6940 times)

Eldad

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2001
  • Postać: Enoch
  • Discord: Eldad
Odp: Skraj High
« Reply #30 on: November 17, 2017, 06:45:21 PM »
Też chcę grać!

Irwin - chłopak trzymający się na uboczu. Mimo, że nie należy do najpopularniejszych i tak jest zapraszany na każdą imprezę, bo ma zawsze najlepsze zioło. Pali marihuanen i podobno w piwnicy pędzi bimber. Jest wybitny z biologii i z chemii, ale zupełnie nie ma głowy do matematyki i języków. Z historii najbardziej interesuje go historia browarnictwa. Jest ogolony na łyso, by nie można było robić mu testów na obecnośc narkotyków we włosach. Czasami przychodzi pijany na lekcje, ale udaje mu się to ukryć.

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Skraj High
« Reply #31 on: November 17, 2017, 08:16:15 PM »
Ja też chcę!

Nawet mogę jeszcze Frychę dorzucić:

Frida Redhill a.k.a. Friss — ziomalka z tej problemowej dzielnicy. Nosi dres. Bluzy z kapturem, bejsbolówki, T-shirty. I słuchawki na uszach. Zazwyczaj. Zwykle. Zawsze. I wściekle rude dredy. Jest Mulatką amatorką hip-hopu, deski, zośki, gumy balonowej o smaku truskawkowym, chipsów i coli. Ma niezły głos, sama trochę rapuje i potajemnie wymyka się na diss-walki do podziemnych klubów. Działa w szkolnym radiowęźle i komentuje mecze Węży z Puszczy. Nie wiadomo do końca, kto ją wychowuje. Jest jedną z niewielu dziewczyn, które szanuje Oko (bo sama umiałaby dać mu wpierdol <3). Starsi bracia stawiają pierwsze kroki w gangu.

Falco

  • Bajarz
  • Goblin
  • *
  • Posts: 38
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 1310
  • Postać: Reev/Kocur/Diggins
  • Discord: Falco
Odp: Skraj High
« Reply #32 on: November 18, 2017, 12:45:55 AM »
Ja gram :)

Chad "Kocur" Rivers
Metys z tak zwanego marginesu. Mieszka z bratem w przyczepie. Matka zwiała, jak był mały, a ojciec (indianin Nawaho) siedzi w więzieniu za napaść z bronią w ręku. Jest pod opieką starszego brata (Jack), który jeździ po Stanach truckiem. Brata często nie ma w domu, więc Chad pozostawiony jest sam sobie.
Jest typowym buntownikiem. Stroni od innych, rano surfuje, trochę jeździ na desce, ale najczęściej można go zobaczyć na customowym Kawasaki w800, którego doprowadził do aktualnego stanu razem z bratem. Zaczytuje się w powieściach pisarzy ruchu Beat Generetion, opowiadaniach i reportażach Hemingwaya oraz Huntera Thompsona.
Jest zdolny (mocny w zajęciach typowo humanistycznych), ale nie spina się szkołą.


Barnaba "Barb" Tuk
Były komandos, który zaliczył kilka misji w Iraku i Afganistanie. Jest właścicielem najlepszej knajpy z burgerami w mieście - Barnaby's the Burger Inn - gdzie zwykle spotykają się licealiści po szkole. Ma dobry kontakt z młodzieżą, zwłaszcza z trudną, gdyż sam pochodzi z rodziny z problemami. W szkole prowadzi klub bokserski w ramach zajęć pozalekcyjnych. W wolnym czasie dłubie przy samochodach, a jego miłością życia jest Ford Mustang z 1969.
Chodzą plotki, że nadal wzywany jest, by służyć krajowi. Ponoć ma słabość do wyścigów, zwłaszcza tych nielegalnych.
« Last Edit: November 18, 2017, 10:55:05 AM by Falco »

Rawij

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 463
  • Postać: Rawija/Esh/Andor/Ilirith
  • Discord: Rawij
Odp: Skraj High
« Reply #33 on: November 18, 2017, 10:26:38 AM »
Zagram.
Ireneusz, 42 lata. Pracownik oczyszczalni ścieków, z zamiłowania działkowiec.


hehe

Kunaleśna

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 21
  • Propsy: 1
    • View Profile
Odp: Skraj High
« Reply #34 on: January 27, 2018, 05:07:03 AM »
"nabór" jeszcze otwarty?

Sarus

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 27
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1882
  • Postać: Sarus
  • Discord: Reichsführer Sarusek
Odp: Skraj High
« Reply #35 on: February 08, 2018, 03:42:37 PM »
Niezależnie od tego czy jestem otwarte czy nie to dam też i siebie:

Xanthar - surowy, bardzo wymagający i pedantyczny nauczyciel języka obcego (niezależnie jaki wybór), który poprawia swoje okulary na nosie w momencie jak się wkurza. Zawsze gdy sprawdza prace domowe uczniów to czasami myśli nad tym czy aby nie popełnić samobójstwa po przeczytaniu wypisanych przez nich bzdur. Często dyżuruje w kozie, gdyż jako jedyny ma siłę, aby pilnować wszystkich ukaranych uczniów.

Kanarek

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Beatriz, Aed
  • Discord: Kanarek
Odp: Skraj High
« Reply #36 on: February 09, 2018, 12:37:28 AM »
DLACZEGO JA NIE WCHODZĘ NA FORUM TO JEST TAKIE SUPER JARAM SIĘ MAM NADZIEJĘ ŻE NIE RUSZYŁO NAPISZ MI KTOŚ NA DISCORDZIE CZY TAK CZY NIE JAK TAK TO GRAM *jara się w luj*


Eben Eckhart - Cichy i krępy chłopak, który ma powodzenie wśród dziewczyn chociaż sam nie wie dlaczego. W wyniku wypadku ma bliznę przez całą twarz, której absolutnie nienawidzi. Są jednak osoby, które mu szramy zazdroszczą. Ubiera się w t-shirty, dżinsy i jasne skórzane kurtki.
Jest przeciętny we wszystkich przedmiotach poza historią i religią, liczy że dostanie się na uniwersytet dzięki stypendium sportowemu z podnoszenia ciężarów. Jest wicekapitanem drużyny footballowej (gra na pozycji fullbacka) i tak jak Zadora reprezentuje szkołę w zapasach. Nie jest jednak jockiem, nie należy do żadnej subkultury. Pali dużo papierosów, przez wakacje pracował jako ochroniarz w Star Protective Services, dzięki czemu zarobił na remont starej Toyoty. Czyta dużo literatury pięknej. Słucha różnej muzyki, tematem przewodnim Capricorn Motorheadu.
Kiedyś chodzili z Moirą, ale zerwali i teraz się nie znoszą. Dużo czasu spędza z Sulinae, cała szkoła plotkuje że z nim już też się puściła, choć podobno on sam też jest niezłym playerem. Bardzo lubi tę dziwną laskę Lasair, chociaż zupełnie do siebie nie pasują. Wydaje się być typem odludka.
Pochodzi z wielodzietnej i dysfunkcyjnej żydowskiej rodziny. Jego rodzeństwo niedawno skończyło szkołę. Kiedy jeszcze do niej chodzili wydawał się jakby przystępniejszy.
« Last Edit: February 09, 2018, 12:41:45 AM by Kanarek »

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Skraj High
« Reply #37 on: February 09, 2018, 01:12:12 AM »
nigdy nie ruszyło i projekt umarł ;d
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Moira

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 0
  • nie mam tekstu osobistego.
    • View Profile
  • ID: 1991
  • Postać: Kapitan Audax.
  • Discord: Sivil
Odp: Skraj High
« Reply #38 on: February 09, 2018, 09:11:50 PM »
EBEN CIUL NAJPIERW CHODZIŁ Z MOIRĄ, A TERAZ ŁASI SIĘ DO JEJ DWÓCH NAJLEPSZYCH KUMPELEK? NIC DZIWNEGO, ZE GO NIENAWIDZI.

Lasair

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 32
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 332
  • Postać: Lasair
Odp: Skraj High
« Reply #39 on: February 10, 2018, 12:36:30 PM »
Nom, niestety nigdy nie ruszyło - jak pisze Hydra, ale bardzo szkoda, bo podejrzewam, że sesja byłaby hitem :D

Kanarek

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Beatriz, Aed
  • Discord: Kanarek
Odp: Skraj High
« Reply #40 on: February 11, 2018, 03:56:36 AM »
MOIRA, ONE SĄ TAK BARDZO TWOIMI NAJLEPSZYMI KUMPELAMI, ŻE WOLĄ MNIE OD CIEBIE! :P

Reanimuj to ktoś mądrzejszy ode mnie :D