Author Topic: Patroni  (Read 946 times)

Eona

  • Guest
Patroni
« on: July 26, 2017, 11:18:41 pm »
Świat Zapomnianych Krain jest pełen różnorodnych regionów, państw, ras czy organizacji. Wszystkie na swój sposób wyjątkowe, aż prosząc się, by rozegrać związane z nimi sesje. Dlatego powstała funkcja patrona, który opiekuje się wybranym przez siebie motywem.
Do obowiązków takiej osoby należy udzielanie potrzebnych informacji do sesji prowadzonych przez innych graczy, zbierania z nich informacji o istotnych wydarzeniach, pomoc z opracowywaniem wpisów do dzienników oraz pilnowania spójności z lore danego zagadnienia. Przez to patron powinien mieć jak największą o nim wiedzę i chęć dzielenia się nią. Patron nie jest zobowiązany do prowadzenia sesji, choć jest to mile widziane. Nadal jednak należy pamiętać, że patroni nie mogą sami zmieniać lore, prowadzić patronat czy kult muszą w zgodzie z nim, a najistotniejsze kwestie i wątpliwości dobrze by omawiali z Obserwatorami.
Jeśli chcesz zaopiekować się konkretnym motywem, rozwijać go i pomagać w pilnowaniu spójności świata gry, skontaktuj się z Obserwatorami (wspólna wiadomość do ID 3, 57 i 89).
Z kolei graczy prosi się o informowanie odpowiednich patronów o wykorzystaniu w sesjach ich zagadnienia. Krótka informacja, co się wydarzyło, pomoże w utrzymaniu spójności gry.

Patroni kultów: >klik<

Patroni regionów:
- Zimowa Twierdza: (57) Skaje
- Trollowe Góry: (57) Skaje
- Waterdeep: (57) Skaje
- Evermeet: (3) Spookie
- Evereska: (3) Spookie
- Luskan: (1815) Dirk
- Wyspy Moonshae: (1975) Oyka

Patroni organizacji:
- Stowarzyszenie Krakena: (57) Skaje
- Harfiarze: (1984) Aktor

Patroni państw:

Patroni ras:
- Elfy: (3) Spookie

Inni patroni:
- Plany: (4) Asterot
- Plan Wody: (89) Hydra
- Nekromancja i nieumarli: (1365) Vokun
« Last Edit: November 27, 2018, 07:37:40 pm by Hydra »