Author Topic: Discordowe twórczości  (Read 5243 times)

Rawij

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 463
  • Postać: Rawija/Esh/Andor/Ilirith
  • Discord: Rawij
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #15 on: February 10, 2018, 12:25:37 PM »
Rifu znów atakuje!
Ireneusz, 42 lata. Pracownik oczyszczalni ścieków, z zamiłowania działkowiec.


hehe

Angie

  • Guest
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #16 on: February 10, 2018, 05:54:18 PM »

Aktor

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 56
  • Propsy: 14
    • View Profile
  • ID: 1984
  • Postać: Ayvil Nekromanta
  • Discord: Aktor
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #17 on: February 10, 2018, 07:56:47 PM »
DLACZEGO NIE MOŻNA LAJKOWAĆ POSTÓW NA FORUM!

Eldad

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2001
  • Postać: Enoch
  • Discord: Eldad
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #18 on: February 10, 2018, 11:06:38 PM »
Lajków nie można, ale można propsować autora!

yavi

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #19 on: February 10, 2018, 11:21:25 PM »
Quote
Rifu [Maria] (62) ♂: >hej Obsy, chcę pseudosmoka
>nie, pseudosmok jest OP, ma usypiające zatrucie, dostrzeganie niewidzialnego i telepatię. I jest smokiem.
>proszę?
>nie.
>hej Obsy, mogę sobie zrobić towarzysza NPCa dla mojej postaci? Jest kupcem, potrzebuje ochrony, to bedzie ochroniarz. Będzie jego bratem, magiem z czarami uśpienie, dostrzeganie niewidzialnego i telepatia. Tylko tymi trzema.
>spoko, rób
>zrób towarzysza npca maga ochroniarza z trzema czarami: uśpienie, dostrzeganie niewidzialnego, telepatia
>rasa: dragonborn
>jego stary był pseudosmokiem
>wygraj życie

Angie

  • Guest
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #20 on: February 13, 2018, 01:53:53 PM »






































(Eldad)

(Eldad)










Chromy

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 80
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 1287
  • Postać: A. Stein
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #21 on: March 25, 2018, 04:04:26 PM »
siedziałem wczoraj lekko wypiwszy przy barze w Ubitym Interesie i dosiadła się do mnie taka 8/10 heidi i bez zbędnego pierdolenia mówi do mnie: postawisz mi trunek?
ze dwa lata temu wykminiłem sobie, że jak udaję czarodzieja to mam +42 do śmiałości, bardzo swobodnie gada mi się ze świnkami, a one też wykazują większe zainteresowanie, bo wiadomo, że jak czarodziej to bogaty xD
więc mówię do niej, vorel aesthyr, nie rozumiem cormyrskiego i przeszliśmy na drakoński. zadała mi to samo pytanie, i jako że miałem zajebisty humor, bo udało mi się bezpiecznie przeżyć atak arktycznych sowoniedźwiedzi w pobliskim lesie, to powiedziałem #MLNE i się zgodziłem
wołam barmana, mówię, że proszę trunek dla tej świni
barman robi pokaz umiejętności, żongluje butelką, miesza różne kolorowe gówna i tak dalej, stawia trunek na bar i mówi
58 złotych smoków
co
za 58 smoków to ja bym sobie życie na nowo ułożył, kurwa. nawet przy sobie tyle gotówki nie miałem, ostatni raz tyle złota widziałem jak z kompanią z Nowic zajęliśmy kasztel Czarnego Malvo. No ale klamka zapadła, wyciągam sakwę i płacę. na twarzy uśmiech, w duszy bul. płacę i mówię lasce, że tanio w chuj nie to co u nas na kolegium magów.(edytowane)
i coś tam gadamy, ona mi pierdoli że kiedyś była z koleżankami w wieży magów w Waterdeep i że fajne domki z marmuru, a ja sobie w myślach liczę jak lepiej mógłbym wydać te pieniądze. mógłbym kupić 58 czegoś, po jednym smoku jedno, mógłbym kupić 210 kg cebuli, 400kg kamieni. mógłbym pójść na dziewczyny - może nie najdroższe, ale za to brzydkie.
i u Czerwonych Czarodziei też byłam
5800 liźnięć pieczonej kiełbasy, jeśli nadal by kosztowały 1 centysmoka za sztukę, 58 piw, trzy litry Skrajańskiego Mocnego, cztery ciemne wina z Neverwinter , albo jeden trunek w tym jebanym zajeździe
słuchasz mnie co
obliczyłem sobie, że zakładając, że taki trunek można wypić na 30 łyków, to jeden łyk kosztuje 1.93 smoka
tak, słucham, pięknie opowiadasz, mogę spróbować tego trunku? bo fajnie wygląda i chyba sobie też hehe kupię xD
złapałem trzy duże łyki o wartości 5.79S xD
za słodkie, jednak zostanę przy piwie xD
później bardzo fajnie nam się gadało. na początku pomyślałem, że to jakiś kurwon, który żyje z wyłudzania trunków, ale okazało się, że to bardzo fajna dziewczyna. po jakimś czasie podeszli do mnie Ivan z ekipą i mówią chodź lipa, zmieniamy lokal bo tu drogo xD ... w skrajańskim. spalili moją przykrywkę, więc od razu powiedziałem heidi, że czasami udaję czarodzieja bo wtedy mi się lepiej ze świnkami gada, na co odparła, że w sumie już dawno się domyśliła, że wkręcałem. kuraw, nie dość, że ładna, to jeszcze inteligenta. mówię - imponujące, w jaki sposób się domyśliłaś?
bo czarodziej nie mówiłby kurwa co drugie słowo
jak już wychodziłem dała mi do siebie adres zajazdu pocztowego i takiego soczystego całusa w policzek, ale nie napiszę do niej bo jestem ze skraju i nie stać mnie na posiadanie dziewczyny xD

Sierra

  • Kult Maski
  • Goblin
  • *
  • Posts: 21
  • Propsy: 6
    • View Profile
Odp: Discordowe twórczości
« Reply #22 on: April 19, 2018, 12:37:20 PM »