Author Topic: Granica wiedzy postaci  (Read 7248 times)

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Granica wiedzy postaci
« Reply #30 on: June 16, 2017, 04:47:56 PM »
No niestety, gra jest tak skonstruowana, że nasz czas leci na równi prawie że z czasem w grze. Stąd też jeżeli ktoś chce grać słabiakiem i zrobić z niego koksa, to musi poświęcić dużo czasu. Dlatego też są osoby, które grają tzw. gotowcami, czyli postaciami już doprawionymi na tyle, na ile można sobie pozwolić. Wojownicy mają z tym właśnie łatwiej, aczkolwiek postacie czarujące nie będą miały problemu z osiągnięciem satysfakcjonującego poziomu przy dobrym wyborze czarów.
Ja osobiście zawsze brałem postacie z "doświadczeniem". Zawsze mnie irytowało expienie ich w grach tego typu. Dzięki postaci na sensownym poziomie nie muszę sie martwić o douczanie sie rzeczy i po prostu skupić sie na samym charakterze postaci i fabule. A biorąc jeszcze pod uwagę, że moje postacie długo nie żyją, to jeszcze bardziej ma sens.
Tak jak też wspomniano wyżej: im prostsze rzeczy i mniej wymagające, tym szybciej sie ich nauczysz i będziesz ich mieć więcej.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Granica wiedzy postaci
« Reply #31 on: June 16, 2017, 05:58:10 PM »
Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka, ani grać w Diablo odpalając Age of Empires : p

No chyba, że na dwóch kompach. xd
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Eona

  • Guest
Odp: Granica wiedzy postaci
« Reply #32 on: June 16, 2017, 08:38:48 PM »
@Panda, z tą kolczugą chodziło mi raczej o odrębną sesję z tą kolczugą. To, że się ugrywa "przy okazji", to wiem :)
@Leif, teraz powiedziałeś mi coś, co wiem jak wygląda w realu. Tylko nie przełożysz tego 1:1 na grę, dlatego podałam ten jeden rok. A kusza lepsza od łuku, dopóki nie polujesz na jelenie i nie walczysz w bitwie :)