Author Topic: Luskańskie Historie  (Read 1223 times)

Leif

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 29
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • Postać: Leif Cunningham
Luskańskie Historie
« on: March 29, 2017, 10:09:23 AM »

Berek

Wyobraźcie sobie wstępnie taką sytuację. Czworo postaci graczy wyrusza w świat aby zmienić klimat na zdecydowanie gorszy. Najlepszym pomysłem jest północ. Tyle, że gdzie Neverwinter? Icewind Dale? Pf! Luskan!

Wyobraźcie sobie, że nie musi być to jedna sesja. Może postacie graczy przeniosą się tam na dłużej? Zamieszkają? Będą rozbijać się po Luskanie. Bić mobów, uciekać przed Wielkimi Kapitanami, albo wręcz odwrotnie? Może będą mieli realny wpływ na politykę miasta? Może będą w cieniu Bractwa Tajemnic knuć jak tu wprowadzić Luskan na lepszą drogę (albo gorszą)? Bić mobów, mówiłem już?

W każdym razie, potencjalnie mogło by tak być. Potencjalnie mogli by to robić. Potencjalnie mogli by rozgrywać sesję po sesji, w przerwach na sesję. Potencjalnie, gdyby się komukolwiek chciało.

W związku z tym zanim zaoferuję cokolwiek chcę sprawdzić czy na Torilu znalazło by się chociaż troje graczy którzy chcieliby przenieść swoje postacie do Luskanu ze wszystkimi tego plusami i minusami. Jeżeli tak to w ramach zapłaty dam pierwszą lekką i szybką sesję NK na rozgrzewkę, a jak nam pójdzie sprawnie to może wykminimy proper kampanię.
Ktoś zainteresowany?

Falco

  • Bajarz
  • Goblin
  • *
  • Posts: 38
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 1310
  • Postać: Reev/Kocur/Diggins
  • Discord: Falco
Odp: Luskańskie Historie
« Reply #1 on: March 29, 2017, 11:59:27 AM »
Ja jestem na 90% za wyprawą do Luskan. Aktualnie Kocur uczestniczy w dwóch sesjach:
- złodziejsko-detektywistyczna w Waterdeep
- pływacko-survivalowa na planie wody