Author Topic: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.  (Read 36899 times)

Alix

  • Guest
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #75 on: October 19, 2016, 09:43:18 PM »
Jestem Alix jestem młody  tj. Matura przede mną,  mieszkam na śląsku, w rpg gram lat 10 na, toril trafiłem przypadkiem ,w tgf nigdy nie grałem. Co jeszcze? Uwielbiam historię na rekonstrukcjach można mnie ujrzeć ,kocham również fantastykę (jak każdy tutaj) a i jeszcze żegluje.
« Last Edit: October 19, 2016, 09:44:55 PM by Alix »

Falco

  • Bajarz
  • Goblin
  • *
  • Posts: 38
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 1310
  • Postać: Reev/Kocur/Diggins
  • Discord: Falco
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #76 on: December 14, 2016, 09:07:07 AM »
Hej :)
Jestem z Wrocławia, rocznik 1984. Od przeszło 6 lat piszę ostatni rozdział pracy magisterskiej o przekładzie intersemiotycznym na podstawie "Tronu we krwi" Akiry Kurosawy ;)
Uwielbiam fantasy i science fiction w każdej postaci (książki, komiksy, filmy i seriale). Wychowany na teledyskach zgranych na VHS z MTV. Kiedyś długowłosy "zakapior" w glanach, dzisiaj naparzam kampanie reklamowe w internetach, ale w głębi serca nadal rock'n'roll. Uwielbiam się śmiać (często z siebie samego) i jestem prokrastynatorem totalnym.
W RPG gram odkąd pamiętam (World of darkness, D&D, Warhammer, Neuroshima itp.), w tekstówki gram od kilkunastu lat, głównie vallherówki (z tych, które najbardziej utkwiły mi w głowie to Neverland i Cyrodiil).

Drow

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Shay`leh Kront`tith
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #77 on: August 26, 2017, 02:59:12 PM »
Cześć! Jestem sobie człowieczkiem, polakiem mieszkającym w województwie łódzkim. Gracz pbfowy ze mnie, ale także czasami zwyczajny troll internetowy. Większości rzeczy nie biorę na poważnie, dlatego z reguły mam dobry humor :D Toril mnie skusił z powodu światu FR, a niestety wiążę z tym uniwersum pełen wór świetnych wspomnień i nostalgii wylewającej się nie wiem, chyba z każdego otworu ciała - poza tymi mniej szlachetnymi, oczywiście. Może uda mi się tu doprowadzić Podmrok do potęgi!

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #78 on: August 26, 2017, 07:19:36 PM »
O, sąsiad. :>

Podmrok do potęgi? Pod ziemią to se możecie. Zgadzam się. *Thay pozdrawia.^^*

achaa

  • Guest
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #79 on: December 06, 2017, 01:22:26 AM »
Mam na imię Paulina. Studiuję polonistykę. Mieszkam w Warszawie. Jestem trochę zielona w tekstówki, bo nigdy w to nie grałam, ale bardzo lubię komputerowe gry rpg. :)