Author Topic: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.  (Read 37723 times)

Żuczek

  • Szczur
  • *
  • Posts: 7
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 603
  • Postać: Eira MacTeine
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #60 on: November 12, 2015, 11:29:16 AM »
To i ja napiszę, co mi tam.
Jestem Karolina i mieszkam w Poznaniu. Mam wiecznie 18 lat i jestem na 1 roku magisterki (filologia polska). W RPG gram od kilku ładnych lat - zarówno w te tradycyjne, jak i tekstowe. Tekstówki zdecydowanie podbiły moje serce (bo jestem leniwa i nie chce mi się jeździć do znajomych na tradycyjne granie) - do tego stopnia, że napisałam o nich pracę licencjacką i planuję napisać o nich magisterkę, dlatego mam nadzieję, że Toril utrzyma się jeszcze przez minimum dwa lata :D
Przez jakiś czas nie bawiłam się w przedstawianie i rozmowy NC, bo tylko mnie drażniły spiny pomiędzy graczami, ale chyba mi przeszło (póki nie ma kłótni) i stwierdziłam, że nie będę dzikiem. Niektórzy mogą mnie kojarzyć z innych gier, ale z jakich - nie powiem :x Na każdej używam innego nicku, ale podobno mój styl pisania mnie zdradza.

Miło was poznać! :D

Jierda

  • Szczur
  • *
  • Posts: 9
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #61 on: November 15, 2015, 12:27:41 PM »
Witam was!

W sumie na forum już pisałem, gram na Torilu, a się nie przedstawiłem. Nieładnie, wiem. Usprawiedliwienie się tym, że jestem roztrzepany i mam kiepską pamięć. Bardzo.

Słowem wstępu - mam na imię Dawid, lat 22, wysoki, chudy i z wiecznym bananem ba twarzy. I okulary. Duża wada. Bardzo xd. Studiuje informatykę, chyba w lutym się bronię (zobaczymy jak wyjdzie, nie? Zawsze można później ), a pracuje jako elektronik samochodowy.

W rpgi gram... od kurdupla z pierwszej podstawówki. Czyli gdzieś w okolicach dwutysięcznego roku. W tekstówki zacząłem nie dalej niż dwa lata później, także parę miesięcy temu stuknęło mi pechowy trzynaście lat w tym.

Lubie czytać. Bardzo. Mam pokaźną biblioteczkę książek z kategorii fantasy/scifi/historia. Bo głównie to lubię czytać, ale nie pogardę czymkolwiek innym, bo zazwyczaj jest tak, że nowych pozycji nie ma, a ja nie mam co czytać. Do tego lubię spać. Chociaż wrodzony zapierdzielający jak motorynka metabolizm sprawia, że jem jak smok, nie tyje i nie umiem usiedzieć w miejscu. Także Ci co znają moją postać z innych gier, spokojnie się doszukają klona. Często mam migreny, wiec mogę też marudzić. I jestem dys- pod każdym względem, poza liczeniem. Z tego mi idzie dobrze. Mimo tego ograniczam błędy do minimum, ale jakby ktoś zauważył coś rażącego to spokojnie, patelnią przez łeb i pokrzyczeć po mnie trochę.

I to chyba tyle.

Nie. Zapomniałem xd Jestem z niewielkiej miejscowości na Opolszczyźnie, studiuje tez w Opolu, także z racji faktu ze uwielbiam jeździć autem chętny jestem na jakieś zbiórki od Wrocławia po Katowice ;)

Suchy

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 626
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #62 on: November 18, 2015, 02:58:01 PM »
Cześć,
Jestem Michał, z Wrocławia, lat 20. Szkoła dopiero kończe liceum niestety bo od małego pracowałem :) Mam własną firmę.
Z zainteresowań to na pewno sport. Głównie boks i siłownia. Filmy to głównie psychologiczne i horrory. A muzyka to każda, od metalu po polski rap. Z języków obcych to angielski na poziomie FCE. No i oczywiście podróże, najlepiej autem, nie raz się wydało miesieczny zysk żeby zalać bawarkę i poleciec po europie na spontaniczny wyjazd :). w cRPG grałem dużo, w te tekstowe mniej, ale cośtam ogarniam. Chyba. W przyszłości plan to WSB we Wrocławiu żeby poznać tajniki własnych działalnosci i zarządzania nimi w tym chorym kraju hehe :D. Mam nadzieje że będzie nam się miło grało :) Pozdro!

Pan Tysiąca Twarzy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 132
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #63 on: November 28, 2015, 04:56:58 PM »
Witajcie!
Wygląda na to, że jestem najmłodszym i najmniej doświadczonym osobnikiem tutaj...
Więc mam na imię Michał, lat 16, z małej miejscowości niedaleko Wyszkowa(mazowieckie). Studiuję.... tfu, nie studiuje, dopiero liceum. Moje doświadczenie z tekstówkami jest... zerowe, ale mam nadzieję, że Toril zmieni ten stan rzeczy. W czasie wolnym marnuje czas grając w erpegi na komputerze. Interesuje się naukami ścisłymi wszelkiego rodzaju i oczywiście fantastyką. Na innych stronach internetowych znany jestem jako the Mihau.
« Last Edit: December 16, 2015, 05:01:05 PM by Pan Tysiąca Twarzy »
Daj młodemu człowiekowi mapę nieba, a odda ci ją jutro… poprawioną.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #64 on: November 30, 2015, 12:23:09 AM »
bardzo mi się podoba Twoja ksywka, PTT :>
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Eona

  • Guest
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #65 on: November 30, 2015, 03:35:40 PM »
Cześć!
Jestem Agata, lat 17, mieszkam w Bydgoszczy. W liceum siedzę na profilu biologiczno-chemicznym, o dziwo spędzając więcej czasu w autobusie niż na nauce ;) W wolnym czasie żegluję regatowo i hurtowo czytam wszystkie książki, jakie znajdę. Jak chyba wszyscy tutaj interesuję się fantastyką, pośrednio również mitologią. Z RPG kontakt mam od drugiej połowy podstawówki, ale z tekstówkami równe zero. Pisać lubię, nawet parę opowiadań wylądowało w szufladzie. Jednak 90% tego czasu zajmuje rozwijanie "skrótu telegraficznego", więc ostrzegam! :)

Shagarot

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 357
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 58
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #66 on: November 30, 2015, 03:44:20 PM »
*Niuszy* Świeża krew! Zawsze dobrze, gdy do tej skromnej społeczności dołącza kolejna osoba, która sprawia wrażenie ogarniętej ;d
Arin (722) - Dziś o 21:04
@Shagarot (58)  zabiłeś mnie. Jesteś moim osobistym bogiem.

Tori (72) - Dziś o 21:06
Ja to  po raz kolejny napiszę: Shag jest Mistrzem tekstówek

Lhia

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 87
  • Propsy: 0
  • Her Serenity
    • View Profile
  • ID: 441
  • Postać: Ashayell Agrivar
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #67 on: November 30, 2015, 03:45:57 PM »
O, Bydgoszcz w natarciu. Dobrze, dobrze (zaciera macki).
Owocnej gry z nami dewian...ten, no, miłymi i sympatycznymi ludźmi!
Passion has overthrown tyrants and freed prisoners and slaves. Passion has brought justice where there was savagery. Passion has created freedom where there was nothing but fear. Passion has helped souls rise from the ashes of their horrible lives and build something better, stronger, more beautiful

Pan Tysiąca Twarzy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 132
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #68 on: November 30, 2015, 05:17:34 PM »
bardzo mi się podoba Twoja ksywka, PTT :>

Też mam wiele głów, wiele twarzy... ;)
Daj młodemu człowiekowi mapę nieba, a odda ci ją jutro… poprawioną.

Valladin

  • Szczur
  • *
  • Posts: 7
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #69 on: November 30, 2015, 05:19:35 PM »
Cześć. Szukam szynki. Widział ktoś moją szynkę?

Dziolszka

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 733
  • Postać: Vicda
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #70 on: December 14, 2015, 10:03:44 PM »
Czołgiem, ferajna.
Ja z kolei jestem samicą, lat 25, pracująca. W wolnej chwili rysuję (digital paiting). Mój obecny avek jest moim dziełem.
Poza tym interesuję się czołgami, fantastyką, polityką, historią współczesną, prawami człowieka, konfliktami, metodami tortur i wiele, wiele innych.
Także tego, no.

Liv

  • Guest
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #71 on: December 17, 2015, 02:04:44 AM »
Jestem i ja, sobie jestem z Trójmiasta - tutaj żyję, studiuję, pracuję. W vallherówki naparzam już niemal dekadę, ale teraz miałam kilkuletnią przerwę, więc muszę dać sobie czas, by nieco się odwapnić :)
Tyle!

Arinella

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 722
  • Postać: Arinella Seliadan
  • Discord: Arin
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #72 on: December 27, 2015, 04:50:07 PM »
Hej, mieszkam na Pomorzu, zawaliłam studia na dwóch kierunkach na raz i pewnie dlatego tylko nie wylądowałam jako magister-menadżer w Mc Donaldzie. Najbardziej lubię być no-lifem i grać w RPG, niestety świat się zbyt często upomina o moją skromną osobę, co mnie strasznie drażni. Lubię czytać, słucham muzykę dobrą, zwykle średniowieczną, oglądam filmy i seriale. Na co dzień działam w stowarzyszeniu skupiającym odtwórców historycznych od wieku IX po II Wojnę Światową. Jak się tylko ociepli to w weekendy przebieram się i można mnie znaleźć na różnych polach bitew, czy też koronacjach królewskich.  Prowadzę warsztaty  z dawnych rzemiosł i tańców, a impreza jaką ostatnio organizowałam została zgłoszona do Kurii Biskupiej jako przestępstwo przeciwko Kościołowi Katolickiemu. No… To tyle.

Fordigard

  • Szczur
  • *
  • Posts: 8
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Fordigard
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #73 on: December 27, 2015, 07:03:19 PM »
Jestem Ford i jestem super.

Miło mi.

voxel_snake

  • Guest
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #74 on: July 18, 2016, 12:37:11 AM »
Jestem Voxel, lat 27, mieszkam na śląsku
Kiedyś grało się w swoje systemy tkzw. papierowego rpg ;) TGF-y odkryłem przypadkowo.

« Last Edit: October 15, 2016, 01:16:39 AM by voxel_snake »