Author Topic: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.  (Read 36907 times)

Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« on: May 06, 2015, 03:00:40 PM »
Witajcie, jestem Spookie, należę do grona Potwórców i to na mnie spadł (niezbyt ponury) obowiązek rozpoczęcia tematu zapoznawczego :). Prywatnie mam na imię Zuzanna, studiowałam filologię angielską, mieszkam we Wrocławiu, moją największą pasją są gry komputerowe, a z tekstówkami mam do czynienia od kilku lat, choć dopiero od niedawna gram w nich fabularnie, a nie tylko mechanicznie. Spodobało mi się to do tego stopnia, że stwierdziłam, że nie potrzeba mi wcale klikania w łowienie ryb, czy ścinanie drzew :P Okazało się, że jest parę osób o podobnych poglądach. Razem zrobiliśmy Toril, do którego zaprosimy Was już niedługo. Teraz natomiast zachęcam Was do przedstawienia się i opowiedzenia reszcie kim jesteście.
« Last Edit: May 06, 2015, 03:45:59 PM by Spookie »

Matt

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #1 on: May 06, 2015, 03:10:41 PM »
Witajcie! :)

Jestem Matt i nie jestem największym w świecie fanem tekstówek, ale przez parę lat grałem w jedną z nich, głównie dla ludzi i klimatu, jaki sobie razem tworzyliśmy. Od dłuższego czasu jestem poza obiegiem, ale mam zamiar dać sobie szansę z Torilem i kto wie, być może moja miłość do sesji odżyje. ;)

Jeśli nie, zawsze można liczyć na moje zamiłowanie do (bez)sensownego spamowania forum. W tym temacie nigdy nie zawodzę.

Trzymam kciuki za projekt. :)

M.


Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1055
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #2 on: May 06, 2015, 03:39:55 PM »
Hej, jestem Skaje i jestem tekstówkoholikiem.

Znaczy, byłam, bo moja ulubiona od dłuższego czasu leży i kwiczy. Dlatego mam nadzieję, że ten projekt wypali, tym bardziej, że uwielbiam Zapomniane Krainy <3

A tak ogólnie to jestem dziewczyną, studentką informatyki/grafiki, mieszkam sobie w Łodzi i okolicach, lubię koty i spanie. Moją największą pasja jest spanie.
Aha, wspominałam o spaniu?
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Angie

  • Guest
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #3 on: May 06, 2015, 08:02:39 PM »
Dzień dobry. Jestem Angie i jestem facetem (chociaż na Torilu będę miał postać kobiecą). Mieszkam na północy Polski. W tekstówki gram od baaardzo dawna, a w najbliższym czasie będę o nich pisał pracę naukową.
Uwielbiam losować sobie (i innym) postaci, więc jeżeli nie macie pomysłu na takową, to walcie do mnie jak w dym. Świeża, wylosowana postać to fajne wyzwanie!

Moskier

  • Admin
  • Łupieżca Umysłu
  • *****
  • Posts: 332
  • Propsy: 1
  • spec. ds. PB
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #4 on: May 06, 2015, 10:50:51 PM »
Witam, ja jestem Dominik ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś na jakimkolwiek zlocie/spotkaniu z gier RPG używał mojego imienia, więc będę Moskier :)

Z wykształcenia jestem rzeźbiarzem, obecnie studiuję informatykę i pracuję w branży IT. Poza studiami i pracą jestem zapalonym graczem gier video, ale ma to również swoje przełożenie na tekstówki z którymi mój romans zaczął się jakieś hmm 8-9 lat temu?

Na Toril jestem administratorem technicznym i realizuję różne dzikie pomysły reszty Potwórców :D W mojej głowie również siedzi kilka innowacji, których mi zawsze brakowało w vallherynkach więc gra będzie stale rozwijana :)
« Last Edit: May 06, 2015, 10:53:37 PM by Moskier »

Vitkacy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 107
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #5 on: May 06, 2015, 11:15:34 PM »
Żodyn ni wie iżech Witek z Warszawy. Żodyn. Z wykształcenia socjolog. Z pracy motorzysto-ubranio-ubierator, który ma dość swojej roboty i chce do warsztatu bo ludzie go denerwujo.

Moja poprzednia ulubiona tekstówka zmarła, byłem przy kilku próbach reanimacji, ale jak coś stanie się za zimne to nawet się jeść odechciewa. Także tyle :D

Va5syl

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 140
  • Propsy: 5
  • Kupię zimnioki.
    • View Profile
  • ID: 7
  • Postać: Soren
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #6 on: May 07, 2015, 04:33:11 PM »
Tomasz z Bielska, z wykształcenia "Prawietechnik: Grafik-Drukarz", z wyznania agnostyk, z zawodu "monter", z samopoczucia średnio, bo mi Panda świnią groziła (kiedyś tam).
Studiowałem informatykę, ale nie polecam jeśli ktoś nie jest w 100% przekonany że to dla niego, aktualnie pracuję gdzieśtam robiąc cośtam, ale mam zamiar powrócić na studia, tylko na jakiś inny kierunek.
W tekstówki gram od kilku lat (chyba trzech), a przez ten czas przerobiłem ich sporo... Nie będę wymieniać bo mnie Spookie&Panda inc. zbanują za reklamę ;_; (antyreklama to wciąż reklama?)
Moje hobby to tekstówki (duh.) gry wideło (nienawidzę Dark Soulsów, ale szczerze je polecam. Szczególnie reedycję dwójki) słuchanie dobrej muzyki (szczególnie tak by dać do zrozumienia sąsiadowi piętro niżej, że gra na fortepianie o 7dmej nad ranem jest zła)
To chyba tyle.
Dziękuję, dobranoc.


Ps.: Moskier ma imię :O

Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #7 on: May 07, 2015, 04:39:11 PM »
Za byle co nie banujemy  ;)

Keicam

  • Szczur
  • *
  • Posts: 7
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #8 on: May 07, 2015, 05:38:45 PM »
Witam. Jestem Keicam i z tekstówkami w necie miałem do czynienia tylko raz, ale to wystarczyło, żebym uznał ten typ gier, za mój ulubiony  :)
Poza tym dość dużo gram w typowe RPG'i "na kartkach", więc powinienem dać radę ;)

Mam tylko jedno pytanie. Czy gra będzie działała również na telefonach/przenośnych konsolach? Aktualnie jestem odcięty od mojego PC'ta (strzelił focha i padł jakiś miesiąc temu), a ja, na razie, nie mam pieniędzy, czasu i możliwości naprawienia go.
"Używanie tak potężnej siły jak magia do zabijania to czyste barbarzyństwo"

Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #9 on: May 07, 2015, 05:48:34 PM »
Tak, gra działa na małych ekranikach :) Choć może nie jest to tak wygodne jak na komputerze :(

Moskier

  • Admin
  • Łupieżca Umysłu
  • *****
  • Posts: 332
  • Propsy: 1
  • spec. ds. PB
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #10 on: May 08, 2015, 08:33:15 AM »
Hmm, Spookie mobilna wersja wymaga napisania :) Co prawda teraz się ładnie wszystko wyświetla ale podejrzewam, że trzeba to nieco odchudzić i może przeorganizowanie menu, żeby było bardziej wygodne. Ale to już najlepiej zrobić z graczami, którzy faktycznie będą z tego korzystać :)

Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #11 on: May 08, 2015, 10:18:35 AM »
Tzn, wiem, że działa tak sobie, bo wczoraj np. sprawdzałam i mi w pewnym momencie okienko odpisu zasłoniło pół ekranu (wyrównało się jak obróciłam telefon poziomo), ale założyłam właśnie, że to "się poprawi" ;)
« Last Edit: May 08, 2015, 10:21:16 AM by Spookie »

maeg

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #12 on: May 08, 2015, 03:41:03 PM »
Ach, powitać, powitać!

Jestem Maeg, możliwe że niektóre osoby mnie skojarzą, bo ja już parę nicków kojarzę z innych tekstówek. No właśnie - z tego rodzaju zabawą już styczność miałem i bardzo możliwe, że zatopię się w nią ponownie... Acz prawdopodobnie już nie tak intensywnie jak kiedyś.

Dodać mogę, że studiuję archeologię, mieszkam w Łodzi i bardzo chętnie uprz... umilę reszcie współgraczy wspólne chwile na Torilu. ;)

Crowell

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 88
  • Propsy: 0
  • Mistrz kowalstwa chcący zostać uzdrowicielem
    • View Profile
  • ID: 56
  • Postać: Gintar Yrozingan
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #13 on: May 12, 2015, 11:05:11 AM »
Cześć i czołem ::)
Jestem Igor, pochodzę z Poznania i ukończyłem 2 kierunki (biznes coś tam, i tak nikt nie przeczyta więcej). Lubię jeździć palcem po mapie więc migruję sobie po świecie szukając swojego miejsca. Grałem w 1 tekstówkę około roku+ ale jak kilka osób już wspomniało - szlag ją trafił; cieszę się przeogromnie z powstania Toril'a i czekam na betę od ponad miesiąca :)

Lubię naginać zasady gry, więc jak ktoś ma ochotę na coś zdrowo pojebanego to chętnie zagram sesję ::) / ewentualnie ustawię się na spotkanie jeśli to akcja w rzeczywistości :D

VonVelkmann

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 11
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2799
  • Postać: Aleister Vanth
  • Discord: WujekWasyl
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #14 on: May 12, 2015, 11:20:59 PM »
Shalom aleichem!

Mam na imię Mikołaj, tekstówkami w necie zajmuję się od nigdy. Ale nadrabiam wieloletnim doświadczeniem w klasycznych RPG-ch.
-Wampir: Maskarada
-Warhammer
-D&D
To tylko te w które grywałem najczęściej. Ale zaznajomiony jestem jeszcze z wieloma innymi systemami.
-L5K
-Monastyr
-Arkona
-Prawie wszystko ze Świata Mroku
i kilka innych.
Jestem z Warszawy i tu też studiuje. A studiuje na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Sztuki Mediów i Scenografii na kierunku Sztuka Mediów. Zajmuje się (chwilowo nie) projektowaniem graficznym. Głównie plakaty i logotypy oraz inne pomniejsze prace graficzne.
Do moich zaintersowań można zaliczyć głównie czytanie (głównie fantastyka, ale i inne rzeczy też się trafiają), granie w RPGi orac cRPGi, grafika, typografia, fotografia, filozofia (głównie praktyczna). Poza tym fascynuje mnie wszystko w mniejszym lub większym stopniu.

To chwilowo tyle. Jakby kto miał jakieś pytania, walcie śmiało.

Pozdrawiam :D