Author Topic: Kraków 28-30.04  (Read 1958 times)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Kraków 28-30.04
« on: March 12, 2017, 08:57:51 AM »
W ostatni weekend kwietnia przyjeżdża do mnie Wengiel. W planach pokazanie mu Krakowa, może wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego, na pewno spacer wzdłuż Wisły i po Kazimierzu. Gdyby było nas raptem parę osób, wieczorem możemy się spotkać u mnie na sesji Beszamelu zamiast na piwo.
Tak, to jednocześnie termin Pyrkonu.
Chcecie się z nami zobaczyć?
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Iskierka

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 50
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • Postać: Lyvain, Velnarei, Arn'thar
  • Discord: Iskra
Odp: Kraków 28-30.04
« Reply #1 on: March 20, 2017, 09:02:07 PM »
Nie dam osobiście rady ale... przygarniesz mnie w maju na weekend z Kubą? tez chętnie zwiedze Kraków!

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Kraków 28-30.04
« Reply #2 on: March 20, 2017, 09:42:57 PM »
no pewnie :) tylko się musimy umówić z wyprzedzeniem - na razie mam wszystkie weekendy poza pierwszym wolne, korzystaj ;)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

SidiusRapuung

  • Szczur
  • *
  • Posts: 4
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 53
Odp: Kraków 28-30.04
« Reply #3 on: March 28, 2017, 01:41:03 PM »
widzę, że coś się zaczyna dziać :)
to jakiś cud, że tu wszedłem. Jak coś mogę się pisać na wycieczkę po krakowie :) Dodatkowo mogę zaoferować trochę opowieści na temat Krakowa. Kilka lat temu dorabiałem jako kierowca melexa(wycieczki po krakowie) i trochę jeszcze rzeczy pamiętam :)

Iskierka

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 50
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • Postać: Lyvain, Velnarei, Arn'thar
  • Discord: Iskra
Odp: Kraków 28-30.04
« Reply #4 on: April 21, 2017, 04:42:29 PM »
To jak tylko ugadam z szefem wolne to się odezwę :)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Kraków 28-30.04
« Reply #5 on: April 26, 2017, 01:09:33 PM »
Halo halo, juz w ten piatek o 12:00 spotykamy sie z Wenglem i Sidem na placu Matejki, zeby zaczac wycieczke miastoznawcza. Jedyna taka okazja ;)
Jak chcecie dolaczyc, dawajcie znac!

A w poniedzialek jedziemy z Wenglem do Ojcowskiego Parku Narodowego. Mam miejsce w aucie, moge zebrac chetnych :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.