Author Topic: Przeproszenie w stronę graczy  (Read 340 times)

Shagarot

 • Quasit
 • Łupieżca Umysłu
 • *
 • Posts: 400
 • Propsy: 4
  • View Profile
 • ID: 58
Przeproszenie w stronę graczy
« on: January 06, 2017, 08:07:52 pm »
Drodzy współgracze. Wszystkie osoby zainteresowane zarówno dzisiejszym MSem dotyczącym zbiórki darów dla rodziny po zmarłym sierżancie Grusze muszę przeprosić gdyż nie odbędzie się on. Podobnie przepraszam osoby zainteresowane sesją w NK, którą również miałem w niedługim czasie rozpocząć, gdyż ona także nie dojdzie do skutku.
Jeśli kogoś interesują powody, jest nim nie kto inny, jak Panda.
Nasza potwóczyni, biorąc sobie za wzór tak doskonałe figury jak Vallanthe i Nolinae z Fereldenu czy też Jarosłąwa Kaczyńskiego oraz Kim Jong Una, postanowiła usunąć z grona obserwatorów osobę, która nie zgadzała się z jej niezwykle światłą i wspaniałą wizją przyszłości tej wspaniałej gry, wykopując ze stołka Kass, która od początku istnienia Torilu brała aktywny udział w rozwoju gry. Z początku jako gracz pisząc liczne teksty do kodeksu, później jako Sfinks zajmując się kontami nowych graczy i wreszcie jako obserwator robiąc to i wiele innych rzeczy w tym rozpatrując liczne zgłoszenia graczy, na co wielka jaśnie pani Panda nigdy czasu znaleźć nie mogła.
Decyzję tę, jak każdy dyktator, podjęła SAMODZIELNIE, gdyż jeden z Potworców nie został o zdanie zapytany, drugi był temu przeciwny, a reszta Obserwatorów - jako iż Potwórcami nie są - nie została w tej decyzji w ogóle brana pod uwagę.

Ostatnią kwestią jaką poruszam jest sprawa, dla którego umieściłem ten post w dziale przeznaczonym na zgłaszanie pomysłów na usprawnienie gry. Ponieważ gdy Panda nie miała czasu na zajmowanie się Torilem i sama jakiś czas temu zrezygnowała z funkcji Obserwatora, praca innych przedstawicieli tej funkcji była o wiele łatwiejsza i panowała ogólnie milsza atmosfera.
Jaka jest w takim wypadku moja propozycja na usprawnienie Torilu? To już drodzy gracze zostawiam każdemu z was do oceny według własnego uznania.

Ponieważ na Toril przyszedłem po graniu na Fereldenie, gdzie rząd dwóch despotek skutecznie zniechęcił mnie do dalszej gry - bo zabawą już to nie było - nie widzę żadnego powodu, dla którego miałbym w dalszym ciągu w najmniejszym nawet stopniu dawać od siebie wkład do gry, zarządzanej przez osobę, przy której naprawdę tęsknię za administracją Fereldenu.
Arin (722) - Dziś o 21:04
@Shagarot (58)  zabiłeś mnie. Jesteś moim osobistym bogiem.

Tori (72) - Dziś o 21:06
Ja to  po raz kolejny napiszę: Shag jest Mistrzem tekstówek

Pandora

 • Banshee
 • ***
 • Posts: 1719
 • Propsy: 10
  • View Profile
 • ID: 2061
 • Postać: Magaidh
 • Discord: Pandipuff
Odp: Przeproszenie w stronę graczy
« Reply #1 on: January 06, 2017, 08:19:11 pm »
Powtórzę to, co napisałam na Discordzie, po podobnym obwieszczeniu Shaga:

"Decyzja była moja, Spookie dała mi wolną rękę w tej sprawie, mimo że nie chciała, by Kass odchodziła, ale nie potrafiłam sobie wyobrazić swoich dalszych prac nad grą w atmosferze, która powstawała gdy dochodziło do moich kontaktów z Kass. Jako administrator musiałam zareagować, wahałam się od kilku tygodni, aż w końcu miarka się przebrała i stanęłam przed decyzją - pozostanę w gronie twórców albo ja, albo Kass."

Owszem, Moskier nie brał udziału w rozmowie, tak samo teraz, jak i za każdym razem, kiedy kwestia dotyczyła doboru Obsów i innych członków obsługi gry. Ten aspekt zwyczajnie pozostawił mi i Spookie.

Prosiłabym też o zachowanie pewnego poziomu kultury. W życiu tak czasem bywa, że dziękujemy innym za współpracę i w grze nie może być inaczej. Mimo to sugestia, bym to ja opuściła grono twórców jest co najmniej zabawna - niestety, w ten smutny sposób. Rozumiem rozgoryczenie. Mi też nie jest łatwo występować w takiej, a nie innej roli, jednak kierowałam się ogólnym dobrem nas wszystkich. Wypominanie mi czasowej nieobecności również nie jest na miejscu. Odłożenie jednych obowiązków pociągnęło za sobą przyjęcie innych i, jakkolwiek możesz teraz chcieć inaczej, Shag, beze mnie nie byłoby Torilu, ani starego, ani nowego. To Potwórcy są tutaj podstawą istnienia gry, także ja - choć nie musisz mnie lubić.

Angie

 • Guest
Odp: Przeproszenie w stronę graczy
« Reply #2 on: January 06, 2017, 10:53:09 pm »
Dokończ chociaż Shag to co zacząłeś ;<