Author Topic: Muzyka  (Read 1919 times)

Alix

  • Guest
Muzyka
« on: August 31, 2016, 11:44:25 PM »
Może by dodać do sesji możliwość puszczania muzyki tak żeby każdy przebywający tam ją słyszał. Według mnie sesje miały by wtedy więcej klimatu. Wiem w że ten pomysł może być trudny albo wręcz niewykonalny niewykonalny .

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Muzyka
« Reply #1 on: August 31, 2016, 11:57:52 PM »
To by wymagało zaimplementowania odtwarzacza muzyki do strony. Nie widzę zbytnio sensu w takiej opcji, równie dobrze można ludkom dać link do youtuba. Nie wiem też czy większość po prostu nie wyłączyłaby tej opcji.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Muzyka
« Reply #2 on: September 01, 2016, 12:24:23 AM »
ja bym wyłączyła na pewno ;)

automatyczne odtwarzanie nie jest fajne. jeśli ktoś chce dodać muzykę do sesji, najlepiej podpiąć ją pod opis kodem [url], takim jak na forum - zresztą masz do tego guzik nad polem edycji tekstu.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Angie

  • Guest
Odp: Muzyka
« Reply #3 on: September 01, 2016, 07:23:56 AM »
Taka muzyka może irytować graczy, bo zazwyczaj słuchają oni jakichś swoich utworów robiąc odpisy.

Ja od czasu do czasu wrzucam do swoich sesji utwory muzyczne, mające zobrazować nastrój, ale jeszcze nie spotkałem się z sytuacją by jakikolwiek gracz napisał: "o, fajna muzyka, podeszła mi pod pisanie". Zazwyczaj raczej olewają utwory albo włączają, patrzą, wyłączają (a przynajmniej ja tak czasami robię xD).

Alix

  • Guest
Odp: Muzyka
« Reply #4 on: September 01, 2016, 07:51:41 AM »
Ok ja mam ten problem, że zazwyczaj jestem na telefonie i klikanie linków wyłącza mi stronę torilu.

0rez farg

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 78
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 2641
  • Postać: Narahp
  • Discord: 4373#0rez farg
Odp: Muzyka
« Reply #5 on: September 01, 2016, 09:50:06 AM »
No tak, tylko że to akurat Twój problem. Nie widzę sensu tworzyć czegoś pod jedną osobę, gdy reszcie to nie pasuje. Jak zostało wspomniane, można wklejać link do YT/Soundcloud/czegokolwiek innego i jeśli będzie ktoś chętny, to sobie odsłucha. Wbudowany odtwarzacz odciągnie ekipę od rzeczy, które i tak dość długo czekają na zrobienie.
Izan Rammarg ąnanz, Ęrdyh łiwarpop 0rez farg, 09.21 anizdog, 6102.01.91

".einimezrp ein ydgin anarahP an adoM" :rangeR

Alix

  • Guest
Odp: Muzyka
« Reply #6 on: September 01, 2016, 12:07:02 PM »
Ok zrozumiałem

Alix

  • Guest
Odp: Muzyka
« Reply #7 on: September 01, 2016, 12:55:51 PM »
No to prosiłbym o zamknięcie tematu.