Author Topic: Toril, quo vadis?  (Read 1347 times)

Debel

• Szczur
  • *
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Toril, quo vadis?
« Reply #30 on: May 23, 2016, 10:21:35 pm »
Na Toril czekałem zanim jeszcze powstał. Ale gra mi się nie spodobała i w końcu tu nie gram, trochę wiszę podobnie jak w innych miejscach bo lubię. To tyle tytułem wstępu.

Ten temat jest troszkę bez sensu, wchodzicie w jakieś szczegóły dotyczące rozgrywki zupełnie niepotrzebnie. Są realia które muszą być przestrzegane i to właściwie wszystko. To co sądzicie o innych graczach, poziomie jaki reprezentują nie ma żadnego znaczenia. Wszystko i tak rozbija się o graczy i to kim są. Kogoś drażnią simsy, kogoś ludzie którzy prowadzą postać jak dresy z osiedla a kogoś najbardziej reprezentatywni na chacie czy na forum czy w grze gracze. Można siebie nie lubić, gardzić lub mieć za chamów. Można mieć też racje ale co z tego wynika? Wracam do początku mojej wypowiedzi. Są realia które muszą być przestrzegane i to właściwie wszystko. Za przestrzeganie realiów odpowiadają MG. Strefa publiczna jest publiczna ze wszystkimi tego konsekwencjami. Bądź zmianą jaką chcesz ujrzeć na świecie i graj tak jak czujesz, że powinieneś i jak chcesz. Ogólny wydźwięk gry zależy od tego jacy gracze są w niej najaktywniejsi.

Ameryki nie odkryjecie i do niczego nie dojdziecie. Co najwyżej wymienicie się opiniami co tam o sobie myślicie. To tyle już więcej nie przeszkadzam. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego widząc nazwę tego tematu :P
« Last Edit: May 23, 2016, 10:23:21 pm by Debel »

Pandora

• Banshee
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 2061
  • Postać: Magaidh
  • Discord: Pandipuff
Odp: Toril, quo vadis?
« Reply #31 on: May 24, 2016, 12:59:26 pm »
Sądzę, że już wyczerpaliśmy temat, który okazał się prędzej niezrozumieniem zasad niż faktycznym problemem. Dla ułatwienia rozgrywki napisałam ten temat. Przypominam, że do poszczególnych wątków może włączyć się każdy, bez wyjątku, ale trzeba robić to z głową, bo: "Żeby coś ugrać, nie wystarczy grać. Trzeba też robić to efektywnie" :D W razie jakichkolwiek poytań lub wątpliwości - pytajcie śmiało, tutaj, w grze lub na naszym kanale Discord.
Raz jeszcze przypominam, że Obserwatorzy są po to, by być Waszymi przewodnikami po świecie gry.